Бесстыдница• 23 октября 2018

Чи вірите ви банкам пуповинної крові?

Хто-небудь заключав договори на зберігання пуповинної крові в Україні? Який банк вибрали? Чи задоволені ви їхніми послугами?
Выступаю Я.• 23 октября 2018
Не верю. У нас в стране это развод на деньги.

Приму в дар• 23 октября 2018
Да. Гемофонд
СиренаФеоктистовна• 23 октября 2018
Нет, не верю. Знаю эту всю кухню, деньги с людей тянут просто.
автор Бесстыдница • 23 октября 2018
Ответ дляПриму в дар
Да. Гемофонд
а чому вибрали саме цей? ІКТ в Медгородку не зацікавив?
автор Бесстыдница • 23 октября 2018
Ответ дляСиренаФеоктистовна
то там погані умови зберігання чи в чому проблема? розказують все так гарно!
Приму в дар• 23 октября 2018
Ответ дляБесстыдница
Мне посоветовал мой знакомый, профессор, гинеколог. Он сталкивался в Киеве с разными, этот сказал хороший. Плюс он сам хранит там стволовые клетки своих детей.
автор Бесстыдница • 23 октября 2018
Ответ дляПриму в дар
Супер! а там є процедури з використанням плаценти? В ІКТ казали можна робити процедури.
Приму в дар• 23 октября 2018
Ответ дляБесстыдница
Вот за это не подскажу))
Братья Капли• 23 октября 2018
Это прошлый век уже, не выбрасывайте деньги. Да и у нас это и правда развод)

Приму в дар• 23 октября 2018
Автор, по поводу того, что это развод на деньги в нашей стране)) мне смешно такие читать. В Украине умеют успешно применять не дай Бог при серьёзных заболеваниях стволовые клетки! Это факт! Я общалась с родителями, чьих деток лечили. И 130$ в год это не такая уж огромная сумма чтоб вообще задумываться об этом.
автор Бесстыдница • 23 октября 2018
Ответ дляПриму в дар
Дякую за відповідь! Дійсно, не така вже і велика плата, в разі чого, заплатити доведеться дуже багато...
Губка Боб• 23 октября 2018
Я буду заключать с британским банком. Из наших рассматривала Гемафонд. Остальные не отправляют клетки в другие страны или отправляют, но не бесплатно.
Помеха справа• 23 октября 2018
Говорят что количества клеток в той пуповииной крови очень маленькое ( ну сколько там той крови), и для лечения взрослого человека их недостаточно. Это неправда?
Цветок Мира• 23 октября 2018
Вірю, що не можна перерізати пуповину одразу. А для процедури забору крові це необхідно.
автор Бесстыдница • 24 октября 2018
Ответ дляЦветок Мира
ну там наче не прям зразу, казали що не перерізають, поки пульсує пуповина, чи якось так, я в цьому не дуже розбираюсь... а скільки треба тримати?
Цветок Мира• 24 октября 2018
Ответ дляБесстыдница
так, поки вона пульсує не треба перерізати, і ця кров піде до дитини. Це декілька хвилин. А якщо в банк крові, щоб назбирати необхідну кількість, то якнайскоріше перерізають. Я цікавилась , бо чоловік хотів зберігати і вже практично домовився (і це не в Україні, тут я цим банкам довіряю), але коли уточнили, що є цей ’нюанс’, то я відмовилась.
Губка Боб• 24 октября 2018
Ответ дляЦветок Мира
Неправда. Не обрезают сразу. В пуповинной вене остаётся кровь после прекращения пульсации. Ее и собирают. Или Вы литр хотели хранить?
Цветок Мира• 24 октября 2018
Ответ дляГубка Боб
А чому Ви так агрессивно?
Я пишу те, що нам пояснили саме працівники банку крові. Що вони не можуть дозволити собі чекати поки пуповина відпульсує, бо не наберуть достатньо крові.
Губка Боб• 24 октября 2018
Ответ дляЦветок Мира
А чому Ви так агрессивно?
Где агрессия?
Вы вводите в заблуждение. Либо консультанты неправильно поняли Ваш вопрос, потому что многие сейчас за естественность и хотят не обрезать пуповину до выхода плаценты. Либо Вы неправильно поняли их.

Цветок Мира• 24 октября 2018
Ответ дляГубка Боб
Где агрессия?
’Или Вы литр хотели хранить?’ це і є агресія. Чи Ви вважаєте це конструктивним питанням? :))
Не знаю, як можна не правильно зрозуміти питання ’Чи можна зібрати достатньо пуповинної крові, якщо почати після того, як пуповина відпульсує, через 5-10 хв?’ Нам була дана відповідь ’Ні, нам не вдасться зібрати достатньо в такому випадку’.
Губка Боб• 24 октября 2018
Ответ дляЦветок Мира
Все правильно они сказали. Отпульсовывает пуповина не через 10 минут, а раньше. Сразу кровь и берут.
У всех крови хватает.
Цветок Мира• 24 октября 2018
Ответ дляГубка Боб
У всех крови хватает.
Я всього лише пишу про свій досвід, в даному випадку досвід спілкування з банком крові, і не українським.
А пуповина по різному перестає пульсувати, і через 5 хв, і 10, і через 15 хв, в кожних родах по-різному. Як правило, до 5 хв, так.
Для себе я вирішила, що мені важливіше в моїх родах.
Губка Боб• 24 октября 2018
Ответ дляЦветок Мира
А «не в Украине» как-то ставит Вас выше украинок?) В Украине берут. И все отпульсовывает. И крови для хранения хватает. У Вас просто желания разбираться не было. Основываться в таком вопросе на слова одного консультанта несерьезно.
Цветок Мира• 24 октября 2018
Ответ дляГубка Боб
А Вас якось ставить нижче, що я українка , яка не в Україні зараз? :)
Повторю: я писала про свій власний досвід, який, так сталось, відбувся не в Україні. І тому у мене точно не було сумнівів з приводу якісного зберігання, надійності фірми і т.п.
Ви вважаєте, що у мене не було бажання розібратись, а вважаю, що його немає у Вас. Чи можливо є якась власна зацікавленість у вас по просуванню цих послуг, якщо так категорично заявляєте про ’у всех крови хватает’..
Губка Боб• 24 октября 2018
Ответ дляЦветок Мира
Какая у меня выгода? Вы смеётесь? Так уж сложилось, что в моем родственном окружении гинекологи со стажем больше 30 лет и мне есть с кем советоваться и получать практические советы и ответы. А помимо этого я была на консультациях в представительстве британского банка, гемафонда и банка пуповинной крови. Никто нигде не сказал, что будут резать пуповину сразу) Вернее не так. Все озвучили схему сбора. Отпульсировала пуповина, сразу берут кровь. 70-80 мл. Ну и дальше уже отправка, исследования и тд.
автор Бесстыдница • 25 октября 2018
Я вважаю так, що у нас в роддомах, якщо породіля не скаже, щоб пуповину не перерізали, поки вона пульсує, то її і так переріжуть пошвидше))
а оскільки, не всі знають, що треба почекати (я до цього не знала, хоча в Інституті Клітинної Терапії щось про це говорили, я не знала, що це так важливо), і протоколи ведення пологів не всі читають, то результат очевидний) у нас же видавлюють дітей, хоча це і заборонено...
Тому, думаю, що зібрати пуповинну кров - це дуже гарна ідея, яка в майбутньому може зберегти життя дитині, або комусь з прямих родичів. Плюс, також забирають плаценту, з якої можна робити косметичні процедури по омолодженню - бонус для мами))) Так, це коштує грошей, але якщо уявити скільки б довелось заплатити за донора або операцію родичу, то це того варте!!