ЦыбаФу• 30 октября 2018
Телебачення Київ
Свекруха приїздить на вихідні і ввечері любить повтикати в Новий канал зрідка, а ми зазвичай з чоловіком здебільшого в інеті сидимо.
Наш пакет в Волі кабель за 50грн, став коштувати з 1 числа 120грн. наче за втикання раз у тиждень годину - недешево виходить.
Разом з тим є телебачення від тріолану і від київстару. Чи є відгуки про ці компанії?
Мальчун-задирун• 30 октября 2018
О...У вас продвинутая свекровь...Кто зверху-её любимая программа?
ЦыбаФу
• 30 октября 2018
Ответ дляМальчун-задирун
та всяке дивиться, фоном йде можна так сказати
ЦыбаФу
• 30 октября 2018
Ответ дляДа Щас же
Включите ей любимые передачи через интернет
а як це зробити -онлайн новий канал?
ЦыбаФу
• 30 октября 2018
Ответ дляДаха-сваха
Зачем вам телевидение ради свекрови, если сами им не пользуетесь?
та скажу чесно, всі фільми дивимося онлайн, передачі які зараз йдуть -дивлюся на ютубі, бо не коли вони йдуть, є чим займатися. наче давно в тв, все життя, але платимо й не користуємося. Того й запитую тут, що у людей є.
Я не в теме• 30 октября 2018
Боже. Вы, как из другой галактики. Купите Т2 тюнер и смотрите бесплатно.
И Триолан тоже платный.