Мастер Класс• 01 ноября 2018

Зимою в Єгипет. Варто чи ні?

Купила тур на січень. А тепер маю мільйон запитань. Що брати з собою? Джинси? Шорти? Наскільки там тепло? Як правильно з верхнім одягом? Це ж пів валізи займе дві куртки? В літак в куртках, а там?
От таке село, ні разу не літала з зими в літо. Може хтось дасть толкову пораду.
Гербалайф и Ко• 01 ноября 2018
Вечером там вам куртки пригодятся. В самолёте снимете верхнюю одежду и в пакет.
Силиконочка• 01 ноября 2018
все брать и джинсы и шорты и кофты и куртки и майки и крем от загара
Железобетон• 01 ноября 2018
Были в феврале. Куртка не пригодилась. Кофта на вечер да.
Пыхтелка• 01 ноября 2018
а там в шортах
оденьте легкие джинсы и футболки под куртку, куртку в ручную кладь
Бентливуман• 01 ноября 2018
якщо обрали готель в безвітряній бухті, то вдень вітер з ніг збивати не буде і можна буде загорати і купатися, температура повітря до 25 буде.
як заходть сонце, то стає градучв 12-15. тому треба джинси і легка курка або кофта
Масяня Я• 01 ноября 2018
Ответ дляБентливуман
а что бывает такой ветер, что с ног сбивает?
Бентливуман• 01 ноября 2018
Ответ дляМасяня Я
на відкритій місцевості так. може бути піщана буря. ще і пісок летить.
ми цього року в січні були. у нас був захищений готель, то тільки подувало трохи.
а в той день в місто поїхали, так реально капець.
Масяня Я• 01 ноября 2018
Ответ дляБентливуман
это как повезет, это обычно всегда так зимой?
Бентливуман• 01 ноября 2018
Ответ дляМасяня Я
як пощастить, але зимою звичайно вітри більші і сильніші, ніж в теплу пору року
Масяня Я• 01 ноября 2018
Ответ дляБентливуман
спасибо
автор Мастер Класс • 01 ноября 2018
Дякую. Так, вибрали готель в бухті. Про вітер не переживаемо.
І ще одне, чи можна з собою брати тонометр?
Кокосиха• 01 ноября 2018
Ответ дляМастер Класс
напишите пожалуйста какой отель в бухте-ищу на январь .Тоже отпуск зимой получается.
alenka3108• 01 ноября 2018
Если такси от дома до аэропорта, лёгкие кроссовки, джинсы, ветровка, так же и обратно. Джинсы и кроссовки пригодятся там вечерами. Днём жарко, шорты, футболки. Возьмите ещё лёгкий кардиган накинуть вечером.
автор Мастер Класс • 01 ноября 2018
Готель Regency Plaza Aqua Park & Spa Resort 5* але вже і відгуків начиталась не дуже хороших і так сумніваюсь....
Ядвига Юсьлегко• 01 ноября 2018
Ответ дляМастер Класс
Конечно можно,в багаж,я его с собой всегда беру...и таблетки от давления..
Зубная фея• 01 ноября 2018
Ответ дляМастер Класс
Этот отель как раз и находится в ветряном месте в Набке((
Его не берут обічно на зиму
Гербалайф и Ко• 01 ноября 2018
Ответ дляМастер Класс
Кто вам сказал, что этот отель в безветренной бухте? Это Набк, туда зимой нельзя лететь! https://www.booking.com/hotel/eg/regency-plaza-aqu...
Lenochka_dn• 01 ноября 2018
а посоветуйте отель в безветрянном месте
Спасибо
автор Мастер Класс • 01 ноября 2018
Готель вибирали не просто так. Мої друзі там відпочивають вже три роки підряд в лютому-березні то і мені порадили. Про вітер я не хвилююсь. Бачила фото і реальні відгуки. Просто вони їдуть з теплої країни в теплу, а я про ті куртки свої ніяк не складу ніяк..... Якщо вони в пакеті як ручна кладь, то вже більше нічого не візьму?
Аноним_1466• 01 ноября 2018
Ответ дляМастер Класс
ха, я в октябре в Набке вечером штаны одевала и кофту. А в январе и бы не поехала. Там сдувает, что капец. Из-за ветра даже в море не покупались.
Гербалайф и Ко• 01 ноября 2018
Ответ дляLenochka_dn
Спасибо
Наама бей, Рас ум эль сид и можно Шаркс
Lenochka_dn• 02 ноября 2018
Спасибо!