VashaNelubov• 07 ноября 2018

закритий туалет для котика-муркотика

у кого є таке чудо? я прям абалдела до чого цивілізація дошла:) є з фільтрами та без фільтрів, стоїть купувати? є різниця між просто закритим і тим, шо фільтрується? як воно там фільтрується? це купувати ще додатково якісь пластіни?
як котики відносяться до чуда-техніки? не лякались?
моїй кицюні три місяці, в нас 2 тижні як, лоточок поки що добре, але ж гребеться, ще поки маленька, то воно не дуже вилітає, а коли стане більшою, то буде той наполнітель по всій квартірі
LadyDShoes• 07 ноября 2018
У подруги такой), вернее у ее кота....., довольна
LadyDShoes• 07 ноября 2018
И да, чисто все, не то что с обычным лотком
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляLadyDShoes
я оце забрела на сайт тай трохи впечатлілась, думаю заказать не заказать
якогож він розміру, шо туда доросла киця спокойно поміщається треба мабуть поїхати десь подивитись на це чудо
nata_mostova• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
он большой) если сразу приучите к нему - то удобно, единственный минус как по мне что убирать не очень удобно, но зато все закрыто и не летит.
Или как вариант взять большой лоток с бортами высокими, но из него все равно вылетает.
Вот такого плана у меня
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляnata_mostova
Вот такого плана у меня
я поки що купила самий звичайний, але такий, височенький і переживала, чи залізе в нього, але наче нічого, все добре
зараз оце сіла роздивлятись і заліпла, скільки ж всього прикольного є

і поїлки автоматичні і іграшки як для дітей
nata_mostova• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28

С поилками и мисками не спешите навороченными) нам отдали миску которая открывается когда кот подходит (крышка сверху) он ее так боялся что не ел)))
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
а у вашої знайомої з фільтром? чи ви не в курсі? бо шось дивлюсь і не можу зрозуміти принцип дії. читаю отзиви кажуть шо все одно тіпа через верки є запах то можна куплять просто закритий
але запах буде завжди, якшо не прибирати
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляnata_mostova
оо капец, не, я купила просто звичайні керамічні тарілочки, для водички і корму, шо б і мити удобно було і без прімісей пластіка
nata_mostova• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
вот это правильно, навороты не всегда круто)
по поводу запаха, его не будет если убирать каждый день, даже в открытом горшке.
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляnata_mostova
це да, прибирати треба як за человеком практіческі, тоді все ок буде
але ж хочеться чогось єтакого, волшебну пілюлю

ще може мені по наполнітелю шось толкогового підскажете
бо забирали з БАРСОМ мелким, але він мені сам по собі якось дивно пахне,
переводити на пресовану стружку якось переживаю, шо б лапуськи свої не пошкодила і він дивно розмокає ( в мене свинки на нього ходять, сліди від котика не бачила ще)
дивилась на гель, але не представляю як воно по вигляду ото все, особливо після ’багатих’ справ
floxey• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28

в закрытый лоток оптимально силикагель или комкующийся типа маффина или кетсана. Стружка удобно в открытом глубоком лотке с сеткой, труху просеивать через неё и выбрасывать, получается всегда чистый и свежий наполнитель.
У нас закрытый лоток и открытый, два кота. На закрытом был фильтр - черная тряпочка которая вставлялась в отверстие сверху, но коты её сразу же вытащили и растерзали. Привыкали к нему быстро, но я дверь не сразу цепляла.
В использовании удобнее закрытый, в уборке открытый.
@@@nata• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28

я кошатница с большим стажем, автор))
по поводу туалета посоветую перевести на прессованную стружку. Достоинства - нет запаха, меняю взрослому коту полностью раз в неделю.

у нас Барс и другие гранулы не прижились, во первых, запах(( во вторых - когда киця подрастает, она писяет много, и тогда эти гранулы размокают и когда кошка выходит с лотка - остаются следы...ну, у нас во всяком случае так было..
А вот гель всякий силиконовый - вот это травма для лапок. Они острые эти гранулы. Когда-то кот выходил из лотка и потянул с собой гранулы на пол. Я наступила и порезала ногу.
whenallissaidanddone• 07 ноября 2018
У вас покращення;) что то похожее на украинский язык;))
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляfloxey
оо дякую! то можна брати і без того фільтру я так розумію
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляЦвиринь
я кошатница с большим стажем, автор))

от я тоже дивлюсь на пресовану стружку і думаю як би це перевести малечу, зразу насипати чи трохи перемішати, що б спочатку до запаху привикла
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляwhenallissaidanddone
не будіть лихо
@@@nata• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
ну вы можете сначала понемногу добавлять в лоточек стружки, чтобы ей резко новое не было...у меня за неделю привык
floxey• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
может разные фильтры есть, я не знаю.
у нас такой
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляЦвиринь
дякую, буду пробувати, бо ж і так ще стресує, то забрали від мами, то глисти ганяли, в суботу поїдемо на прививку, теж треба кілька днів , що б пережила, мабуть після прививки вже почну переводити, якраз і БАРС той вже закінчується
barabychka• 07 ноября 2018
У нас закрытый лоток с фильтром. там не тряпочка, а угольный филбтр, его периодически нужно менять. Наполнитель - силикагель. Кот сразу пошел в лоток, дверка его не испугала. С силикагелем закрытый туалет удобен тем, что не нужно каждый день снимать верх и менять наполнитель. Только вынимать какашки и перемешивать наполнитель. Запах сразу немного чувствуется, но не критично. Есть одно НО. закрытый туалет большой, не во все туалеты поместится. У нас стоит в коридоре, но не напрягает.
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляfloxey
может разные фильтры есть, я не знаю.
у нас такой
о, прикольний, треба почитати і подивитись оті розпечатки розетовські
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляbarabychka
оо дякую, в мене теж буде в коридорі стояти, але під великою пальмою з широким листям, то його там і не видно мабуть буде
floxey• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
у нас в коридоре еще и входом к стене, потому что все равно умудряются наполнитель разбрасывать.
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляfloxey
мені не привикать, перше шо роблю, коли додому прихожу, це беру пилосос, бо ще клетка метрова стоїть з любітелями попригати и порозкидати все вокруг, то вже автоматичне вироблене кількома годами действіє
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
я просто переживаю за размер самої кицюні і шо б не злякалась того великого ’шкафа’ шо б пішла, вона на лоточок йде, я вже стою переживаю:) хвалю
Dinulka• 07 ноября 2018
У нас большой закрытый с угольным фильтром, итальянский. Сначала дверь снимала, пока привыкли, а потом повесила обратно. Очень удобно.
Dinulka• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
Для сухого удобны немецкие мисочки из нержавейки на подставке. Для мокрого и воды керамические.
автор Laura 28 • 07 ноября 2018
Ответ дляDinulka
дякую!

трошки звикнемо один до одного і начнеться як каже мій чоловік ’ безудержноє любительство’
тоїсть скупка всього красівого і дорого
Dinulka• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
дякую!

тоїсть скупка всього красівого і дорого
Все правильно. Так и будет.))