у кого є таке чудо? я прям абалдела до чого цивілізація дошла:) є з фільтрами та без фільтрів, стоїть купувати? є різниця між просто закритим і тим, шо фільтрується? як воно там фільтрується? це купувати ще додатково якісь пластіни?
як котики відносяться до чуда-техніки? не лякались?
моїй кицюні три місяці, в нас 2 тижні як, лоточок поки що добре, але ж гребеться, ще поки маленька, то воно не дуже вилітає, а коли стане більшою, то буде той наполнітель по всій квартірі
nata_mostova• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
я оце забрела на сайт тай трохи впечатлілась, думаю заказать не заказать
якогож він розміру, шо туда доросла киця спокойно поміщається
треба мабуть поїхати десь подивитись на це чудо
он большой) если сразу приучите к нему - то удобно, единственный минус как по мне что убирать не очень удобно, но зато все закрыто и не летит.
Или как вариант взять большой лоток с бортами высокими, но из него все равно вылетает.
Вот такого плана у меня
Ответ дляnata_mostova
Вот такого плана у меня
я поки що купила самий звичайний, але такий, височенький і переживала, чи залізе в нього, але наче нічого, все добре
зараз оце сіла роздивлятись і заліпла, скільки ж всього прикольного є
і поїлки автоматичні і іграшки як для дітей
nata_mostova• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
С поилками и мисками не спешите навороченными) нам отдали миску которая открывается когда кот подходит (крышка сверху) он ее так боялся что не ел)))
Ответ дляnata_mostova
оо капец, не, я купила просто звичайні керамічні тарілочки, для водички і корму, шо б і мити удобно було і без прімісей пластіка
nata_mostova• 07 ноября 2018
Ответ дляLaura 28
вот это правильно, навороты не всегда круто)
по поводу запаха, его не будет если убирать каждый день, даже в открытом горшке.
Ответ дляnata_mostova
це да, прибирати треба як за человеком практіческі, тоді все ок буде
але ж хочеться чогось єтакого, волшебну пілюлю
ще може мені по наполнітелю шось толкогового підскажете
бо забирали з БАРСОМ мелким, але він мені сам по собі якось дивно пахне,
переводити на пресовану стружку якось переживаю, шо б лапуськи свої не пошкодила і він дивно розмокає ( в мене свинки на нього ходять, сліди від котика не бачила ще)
дивилась на гель, але не представляю як воно по вигляду ото все, особливо після ’багатих’ справ
Ответ дляLaura 28
в закрытый лоток оптимально силикагель или комкующийся типа маффина или кетсана. Стружка удобно в открытом глубоком лотке с сеткой, труху просеивать через неё и выбрасывать, получается всегда чистый и свежий наполнитель.
У нас закрытый лоток и открытый, два кота. На закрытом был фильтр - черная тряпочка которая вставлялась в отверстие сверху, но коты её сразу же вытащили и растерзали. Привыкали к нему быстро, но я дверь не сразу цепляла.
В использовании удобнее закрытый, в уборке открытый.
Ответ дляLaura 28
я кошатница с большим стажем, автор))
по поводу туалета посоветую перевести на прессованную стружку. Достоинства - нет запаха, меняю взрослому коту полностью раз в неделю.
у нас Барс и другие гранулы не прижились, во первых, запах(( во вторых - когда киця подрастает, она писяет много, и тогда эти гранулы размокают и когда кошка выходит с лотка - остаются следы...ну, у нас во всяком случае так было..
А вот гель всякий силиконовый - вот это травма для лапок. Они острые эти гранулы. Когда-то кот выходил из лотка и потянул с собой гранулы на пол. Я наступила и порезала ногу.
Ответ дляfloxey
оо дякую! то можна брати і без того фільтру я так розумію
Ответ дляЦвиринь
я кошатница с большим стажем, автор))
от я тоже дивлюсь на пресовану стружку і думаю як би це перевести малечу, зразу насипати чи трохи перемішати, що б спочатку до запаху привикла
Ответ дляLaura 28
ну вы можете сначала понемногу добавлять в лоточек стружки, чтобы ей резко новое не было...у меня за неделю привык
Ответ дляЦвиринь
дякую, буду пробувати, бо ж і так ще стресує, то забрали від мами, то глисти ганяли, в суботу поїдемо на прививку, теж треба кілька днів , що б пережила, мабуть після прививки вже почну переводити, якраз і БАРС той вже закінчується
barabychka• 07 ноября 2018
У нас закрытый лоток с фильтром. там не тряпочка, а угольный филбтр, его периодически нужно менять. Наполнитель - силикагель. Кот сразу пошел в лоток, дверка его не испугала. С силикагелем закрытый туалет удобен тем, что не нужно каждый день снимать верх и менять наполнитель. Только вынимать какашки и перемешивать наполнитель. Запах сразу немного чувствуется, но не критично. Есть одно НО. закрытый туалет большой, не во все туалеты поместится. У нас стоит в коридоре, но не напрягает.
Ответ дляbarabychka
оо дякую, в мене теж буде в коридорі стояти, але під великою пальмою з широким листям, то його там і не видно мабуть буде
Ответ дляfloxey
у нас в коридоре еще и входом к стене, потому что все равно умудряются наполнитель разбрасывать.
мені не привикать, перше шо роблю, коли додому прихожу, це беру пилосос, бо ще клетка метрова стоїть з любітелями попригати и порозкидати все вокруг, то вже автоматичне вироблене кількома годами действіє