ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 07 ноября 2018
Заяление про пропуск ребёнком школы. Как правильно составить?
Девочки кто в курсе как составить.
Я обычно пояснювальнi записки писала, а теперь надо предупредить заранее о пропуске нескольких школьных дней.
как вернее написать?
заранее спасибо!
как вернее написать?
заранее спасибо!
Звезда в шоке• 07 ноября 2018
Классному керівникові 8-ж класу
Петренко М.І.
Іванової А.Б.
ПОВІДОМЛЕННЯ
Повідомляю Вас, що мій син Іванов Іван буде відсутній у школі з ’дата’ по ’дата’ за сімейними обставинами.
Дата, підпис
У нас в школе так.
Петренко М.І.
Іванової А.Б.
ПОВІДОМЛЕННЯ
Дата, підпис
У нас в школе так.
Вредняжка• 07 ноября 2018
Ми пишемо так на ім*я директора школи - прошу дозволити моїй дитині прізвище ім*я учню учениці 1 чи якого класу не відвідувати шкільні заняття з.. по.. у зв*язку з(або за сімейними обставинами).
Своего не предлагать• 07 ноября 2018
а мы еще дописываем - повну відповідальність за життя та здоровья дититни беру на себе.
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 07 ноября 2018
Ответ дляЗвезда в шоке
Классному керівникові 8-ж класу
Петренко М.І.
Іванової А.Б.
ПОВІДОМЛЕННЯ
Дата, підпис
У нас в школе так.
Петренко М.І.
Іванової А.Б.
ПОВІДОМЛЕННЯ
Дата, підпис
У нас в школе так.
спасибо!
ЛетаЙущаЙа АшЫпка
• 07 ноября 2018
девочки спасибо, сейчас напишу и с дополнениями про видповидальнисть.