забиякина• 09 ноября 2018

И опять про 1ДФ. В электронном кабинете повидомлення про помилку

Добрый день, уважаемые бухгалтера. Не люблю сдавать отчеты в последний день. Но вот какая ситуация. Зашла в электронный кабинет, на всяк случай, чтоб проверить все ли у меня сдано. А БЫЛО ВСЕ СДАНО. И вижу ПОвидомлення от ГНИ об ошибке в 1ДФ. Зайти в него невозможно, пишет ОШИБКА ил СЕРВИС НЕДОСТУПНИЙ ТИМЧАСОВО. Что за ошибка мне неизвестно. Перепроверила весь отчет, по цифрам и данным все правильно. НО! Я его сдавала 2 раза 03.10.2018 и 31.10.2018, т.е. должен был засчитаться последний. А теперь ВОПРОС. Может последний отчет надо было ставить галочку звітний НОВИЙ ?????
Белочкой зови• 09 ноября 2018
Ні. 1дф здвоїться.

автор забиякина • 09 ноября 2018
Ответ дляБелочкой зови
Ні. 1дф здвоїться.
Як це ?
Белочкой зови• 09 ноября 2018
Перевірте в ел кабінеті там де перегляд звітності чи він є прийнятий 1 раз чи 2 рази. Порядок подання нового звітного такий як уточнюючого.
автор забиякина • 09 ноября 2018
Ответ дляБелочкой зови
Проверила приняты оба отчета, НО, обычно, если сдаешь повторный отчет, предыдущий пишется ИСТОРИЯ ПОДАЧИ. А тут вроде как 2 отчета сдано
Белочкой зови• 09 ноября 2018
В мене колись таке було, дзвонила на гарячу лінію, сказали один скасовувати, бо дані здвоїлися. 1дф не зараховується останній як інші звіти.
автор забиякина • 09 ноября 2018
Ответ дляБелочкой зови
Дуже дякую, в електронному кабінеті я це можу зробити?
Белочкой зови• 09 ноября 2018
Повторюєте всі рядочки звіту з відміткою в графі 9 ’1’ на вилучення рядка.
100pudov• 09 ноября 2018
Ответ дляКучМала
это правило работает с ЕСВ, но никогда с 1ДФ
данные задвоились
100pudov• 09 ноября 2018
Ответ дляКучМала
спочатку перевірте, як лягли нарахування

Белочкой зови• 09 ноября 2018
В ел кабінеті можна. Але точно перевірте чи їх два, чи прийняті обидва. Або уточніть в себе в податковій чи на гарячій лінії.
автор забиякина • 09 ноября 2018
Ответ дляБелочкой зови
Це буде звітний новий? Чи уточнюючий?
100pudov• 09 ноября 2018
Ответ дляКучМала
Це буде звітний новий? Чи уточнюючий?
сьогодні це буде уточнюючий, завтра - вже новий звітний
краще подати сьогодні, за новий звітний буде штраф
100pudov• 09 ноября 2018
сьогодні останній день подачі
Липка-прилипка• 09 ноября 2018
Ответ дляКучМала
Як це ?
отак, тому що якщо ви скопіювали всі дані з першого звіту, то все у вас задвоїться. почитайте інструкцію з заповнення 1 дф звітного і звітного нового.
там є свої правила, він відрізняється від інших звітів в цьому плані
Липка-прилипка• 09 ноября 2018
Ответ для100pudov
це за уточнюючий штраф, а за новий звітний ні, на то він і новий звітний, бо здається до граничного терміну подачі звіту
Белочкой зови• 09 ноября 2018
Ответ дляКучМала
Це буде звітний новий? Чи уточнюючий?
До закінчення терміну подачі новий звітний, після закінчення терміну уточнюючий
Добро с Кулаками• 09 ноября 2018
Ответ для100pudov
«Звітний новий» Податковий розрахунок формуємо та подаємо, якщо помилки, неточності або недостовірні відомості у Податковому розрахунку, сформованому та поданому за звітний квартал, виявлено до закінчення граничного строку його подання. Якщо ж «поїзд пішов», то варіант один — уточнюючий Податковий розрахунок.
100pudov• 09 ноября 2018
вибачте, переплутала з назвами
у будь-якому випадку, подавати краще сьогодні
автор забиякина • 09 ноября 2018
Дякую усім. Подзвонила в ДПІ. Сказали що треба перевірити як лягли нарахування? Буду дзвонити їм ще після обіду. А потім вирішувати що робити.

автор забиякина • 09 ноября 2018
Ответ для100pudov
Да , треба буде перевірити, дзвонила в ДПІ, сказали, що треба перевірити як лягли нарахування.
100pudov• 09 ноября 2018
Ответ дляКучМала
у вас кабінет працює?
подивіться у меню Перегляд звітності - обідва звіти прийняті?
тому що у меню Розрахунки із бюджетом стосовно ПДФО відображаються тільки проплати, на відміну від ЄСВ чи ПДВ, наприклад
автор забиякина • 09 ноября 2018
Ответ для100pudov
у вас кабінет працює?
В кабінеті ЗВІТИ прийні обидва. І в мене тільки проплати по ПДФО, Висять суми в ПЕРЕПЛАТІ завжди
автор забиякина • 09 ноября 2018
Итак РЕЗУЛЬТАТ
В налоговой сказали сдать звітну НОВУ сьогодні обов´язково, виключити всі рядки з першого звіту, обнулить его вобщем.
Всем большое СПАСИБО за помощь. Вся информация для меня была полезна.