да, симпатичная студия. Вы уже определились с фотографом?
ні, це сайт фотографа, що я скинула. просто розділ з новорічними локаціями в різних студіях. поки дивлюся на неї, але ще не впевнена
Пупуговка
10Пупуговка
18 ноября 2018 в 21:28
взагалі то спочатку бажано визначитись з фотографом, сумою, часом. потім ви можете з ним обговорити локації новорічні, що б ви хотіли, які у вас очікування. він може підказати. потім просто бронюєте час в тій фотостудії і під’їжджаєте туди з фотографом на ваш час і фотографуєтесь.
Гербалайф и Ко
(автор)
11Гербалайф и Ко
(автор)
18 ноября 2018 в 21:51Ответ для Пупуговка
Цитата:
Хочу классную фотосесию, посоветуйте студию в Киеве