21 ноября 2018

Яке кільце купити? Чи шукати далі?

Власне питання в заголовку :) Якщо шукати далі, то можете порадити якісь варіанти? Хочу "доріжку", один великий камінь не хочу. Бюджет - 7-8 тис.
Результат:
вже голосів: 71
46 (64.79%) шукати далі
15 (21.13%) 1
9 (12.68%) 2
1 (1.41%) результат
Нифонта 21 ноября 2018
зачем советовать варианты? идете по ювилиркам и ждете пока ’сердце ёкнет’)) шопинг за украшениями это ж так круто)
если спрашиваете здесь что выбрать, то душа не лежит ни к одному из этих колец, ищите.
Бесконечность-не предел 21 ноября 2018
Каменная Фрося 21 ноября 2018
По классике жанра должно быть’кальцо’,а по теме не спешите, колец в магазинах хоть жопой жуй. смотрите,выбирайте
Бесконечность-не предел 21 ноября 2018
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляНифонта
зачем советовать варианты? идете по ювилиркам и ждете пока ’сердце ёкнет’)) шопинг за украшениями это ж так круто)
если спрашиваете здесь что выбрать, то душа не лежит ни к одному из этих колец, ищите.
Тут Ви, звичайно, праві :) На фото і на руці часто дуже по-різному виглядає :) але я ж хожу по ’мас-маркету’ - всякі заріни, пандори і т.д., а тут іноді в темах таку красу радять, яку так просто не знайдеш
Кисельная барышня 21 ноября 2018
’каблучку’ краще купіть, якщо вирішили укр.мовою назвати прикрасу.
КрейсерАвроровна 21 ноября 2018
А я удивляюсь,что его(золото)ещё кто-то покупает))
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляКаменная Фрося
По классике жанра должно быть’кальцо’,а по теме не спешите, колец в магазинах хоть жопой жуй. смотрите,выбирайте
Нифонта 21 ноября 2018
Ответ дляАноним_1465
Тут Ви, звичайно, праві :) На фото і на руці часто дуже по-різному виглядає :) але я ж хожу по ’мас-маркету’ - всякі заріни, пандори і т.д., а тут іноді в темах таку красу радять, яку так просто не знайдеш
ок, посоветуют Вам здесь красоту, Вы купите, а потом на руке не понравится, что делать будете?)
не, только шопинг и примерка, только хардкор)))
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляБесконечность-не предел
Дякую, але срібних з фіанітами в мене вже забагато...
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляКрейсерАвроровна
А я удивляюсь,что его(золото)ещё кто-то покупает))
Ні, воно просто в магазинах валяється роками
А Ви що носите?
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляНифонта
ок, посоветуют Вам здесь красоту, Вы купите, а потом на руке не понравится, что делать будете?)
не, только шопинг и примерка, только хардкор)))
Ну як мінімум я буду знати ще один магазин з ювеліркою, не собі, так може не подарунок згодиться. А примірка обов´язково, тут без варіантів
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляКисельная барышня
’каблучку’ краще купіть, якщо вирішили укр.мовою назвати прикрасу.
Ну можна ще ’перстень’
Але ми ж не завжди говоримо правильною літературною мовою, правда? Англійською взагалі пишу ’u’ замість ’you’ і ’4’ замість ’for’, кошмар?
КрейсерАвроровна 21 ноября 2018
Ответ дляАноним_1465
Ні, воно просто в магазинах валяється роками
А Ви що носите?
Честно?Так и думала.Подрга делает из серебра авторские украшения,мне дарит.А золото из сейфа не доставала уже пару лет.
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляКрейсерАвроровна
Честно?Так и думала.Подрга делает из серебра авторские украшения,мне дарит.А золото из сейфа не доставала уже пару лет.
Срібних авторських є кілька, дуже їх люблю. І взагалі дуже подобаються кілька українських дизайнерів, рада, що вони з´явились і розвиваються. Слідкую за новинками Тим більше часто така ціна, що як кажуть ’хоч кожен місяць нове’. Але зараз хочу золото і ’брюлікі’
Кисельная барышня 21 ноября 2018
Ответ дляАноним_1465
Ну можна ще ’перстень’
Але ми ж не завжди говоримо правильною літературною мовою, правда? Англійською взагалі пишу ’u’ замість ’you’ і ’4’ замість ’for’, кошмар?
За англійську я знаю, лиш повернулися з Лондону (ще враження, спогади у снах).
Коли скорочення то одне, але ’кільце’, то не ’каблучка’, на жаль. Пестень , можливо
ylla_85 21 ноября 2018
Тонковато колечко для такой суммы. Какой вес изделия? Думаю вы переплачиваете. Могу предложить большой выбор моделей по 1200грн/г. На фото кольца от 4 тыс.
автор Аноним_1465 21 ноября 2018
Ответ дляylla_85
Тонковато колечко для такой суммы. Какой вес изделия? Думаю вы переплачиваете. Могу предложить большой выбор моделей по 1200грн/г. На фото кольца от 4 тыс.
Пішла у Ваш профіль А приміряти десь можна?
ylla_85 21 ноября 2018
Ответ дляАноним_1465
Пішла у Ваш профіль А приміряти десь можна?
Могу выслать наложенным платежом. В объявлениях не весь ассортимент. Пишите в личку ;)