Милашка-оторвашка• 22 ноября 2018
Чорна п´ятниця на спортдирект
Хто в курсі, будуть якісь купони на спортдирект в честь чорної п´ятниці?)
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2018
Ответ дляЛевый Локоть
Наче дають 12 євро за кожні 60 євро на наступну покупку.
хіба це не якщо в Англії знаходишся? а коли в них почнеться ’чорна п´ятниця’ не в курсі?
Левый Локоть• 22 ноября 2018
Ответ длявсемВсёИмного
Не знаю, думала, це для всіх. Можливо, у посередників запитати.
пАлАвинкА• 22 ноября 2018
Ответ длявсемВсёИмного
Вроде бы уже пару дней как. Уже все нагркблись вещей. Там почти ничего нет.
Милашка-оторвашка
• 22 ноября 2018
Ответ дляпАлАвинкА
не знаю, не заходила вже з пів року, а це зайшла куртки класні дешево, думаю, чи ще почекать шось, чи нема чого) але розміри наче є всі..
Незнакомлюся• 22 ноября 2018
Хотела сыну кроссовки глянуть, не могу с этими инчами разобраться, английские и американские размеры отличаются? Как тяжело чайникам((