Іран пригрозив Україні помстою після удару по своєму торговельному судну в Каспійському морі. В Ірані впевнені, що "Зеленський атакував судно за наказом Ізраїлю, щоб втягнути Європу у війну".
"Зеленський атакував іранське комерційне судно, внаслідок чого загинув моряк. Це грубе порушення Статуту ООН. Під час розмов із Каллас та Лавровим я заявив, що дії "паразита" в Києві не залишаться без відповіді", - заявив міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі. (с)
зеленая плесень , котра півсвіту налаштувала проти України . А , може , він це зробив навмисно ? до останнього українця .
БойоваПташкаКолібрі• 38 минут назад
Потужній снова потужничает из США? Удавите кто-то єту гниду, не украинский пиздюк подставляет украинцев.
andrey_spec• 26 минут назад
Досить, ботоферма свиняча. З Іраном ми не друзі, і не знаю, коли будемо. Тільки згадати їх поведінку, коли збили наш літак. Так що нехай сидять там ловлять американські бомби і не свистять.
П.с. І наш типу паразит в Києві нормально почувається. А їхніх паразитів міняють шляхом знищення.