Налитое яблочко• 29 ноября 2018
Інтелект України - мами першачків, Ваші враження?
Дівчата, всім доброго і сонячного дня).
Питання до тих мам, чиї дітки пішли цього року у перший клас і навчаються за експериментальною програмою "Інтелект України", - Ваші враження загалом? Чи діткам подобається, чи не занадто велика нагрузка? Які її плюси і мінуси? Цікавить все, що з цим пов´язане.
Кому не складно, напишіть пару слів, буду дуже вдячна, оскільки зараз в роздумах, віддавати малого у школу наступного року (йому 5 вересня 6 років), чи наступного. Бо вирішили зупинитись на школі, яка практикує цю програму, і зокрема, на вчительці, яку дуже по ній хвалять і рекомендують, а вона наступного року якраз перший клас буде набирати.
Але от беруть сумніви, чи не заважко буде ще дитині у 6 років навчатись по цій програмі, бо чула загалом, що вона достатньо обширна і насичена, чи потягне син, бо ще трохи "дитячий" він у мене, правда, у школу дуже вже хоче. От після нового року записались на підготовку у недільну школу у задуману школу, будемо пробувати.
Але враження про цю програму такі різні, читаю і не полишають сумніви... Маю тільки одну знайому маму, хлопчик якої, правда він вже у 3 класі, вчиться по цій програмі, то дуже хвалить і задоволені і вони, і дитина, але відгуки в інтернеті діаметрально різні.
Тому буду вдячна всім, хто відгукнеться, і свою думку висловить. Дякую, дівчата!
Вареный лук• 29 ноября 2018
Супер програма
Для дітей, яким все цікаво і які люблять енциклопедії
Не важко, програму адаптували під нуш
Мінусів не бачу
Але дитина має вміти і любити читати ще до школи
Не важко, програму адаптували під нуш
Мінусів не бачу
Вареный лук• 29 ноября 2018
Ответ дляОстановщица
В Интеллект лучше идти в 7.
Як кому
Є відповідальні і самостійні в неповні 6
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
ой, я написала заявление сразу в Интеллект, потом переписала на НУШ. Потом карала себя правильно ли я сделала. У нас в этом году 2 класса Интеллект набрали. Даже агитировали родителей туда идти
Мост_Устал• 29 ноября 2018
Мой ребенок в этом году по этой программе начал учиться. Ровно с 6 лет. Очень нравится, как по мне, программа очень легкая. Легче, чем было когда-то в моем 1 классе. Единственное, если ваш ребенок уже хорошо читает, то следите, чтобы другие не начали тянуть его вниз. Уроки делаются за 10-15 минут.
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляОстановщица
В Интеллект лучше идти в 7.
от і моя думка в цілому така ж, хотіли би на цю програму, але малому 6 років, - це мене трохи настрожує, не хотілось би відбити дитині охоту вчитись, а він може всього не розуміти просто в силу віку. Але не хотілось би також ’втратити’ конкретну вчительку. Бо вона одна з найкращих в нашому місті, педагог від Бога, та і по цій програмі якраз буде діток наступного року набирати.
Я не такая• 29 ноября 2018
Дочка в этом году в первом классе по Интеллекту. Всех предупреждали, что дети должны прийти подготовленнмыми - умень читать, писать, считать. А также что важно, чтобы родители помогали ребенку дома.
Большинству детей в нашем классе на сегодня уже есть 7 лет, дочка пошла в шесть с половиной.
Программа очень насыщенная, они уже выучили океаны и материки, например.
Каждый день много домашнего задаиня- писать, читать, стих наизусть ежедневно!
Так что решайте сами, потянет ли ваш ребенок и готовы ли вы с ним ежедневно заниматься дома.
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляВареный лук
Супер програма
Не важко, програму адаптували під нуш
Мінусів не бачу
Не важко, програму адаптували під нуш
Мінусів не бачу
мій дуже всім цікавиться, тисяча питань по будь-якому приводу. Але такий шустрий і непосидючий, навіть не уявляю як він на уроці буде сидіти)))))
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
і як, не жалієте, що не пішли на Інтелект?
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Так ему и не в Интеллекте придется сидеть на уроке. Готовность ведь важна не только интеллектуальная, но и плихологическая.
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляМост_Устал
читає самостійно, на середньому рівні я б сказала для свого віку
Болтушка Му• 29 ноября 2018
Вы спрашивайте не только мнение мам первоклашек. Племянница во втором классе. Очень много заданий на логику, много определений учат. В принципе не плохо, но если ребенок сообразительный сам по себе и любит и будет читать. Одна из страниц пособия для 2 класса
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
Нет
Так вы же не можете сравнить объективно.....
ТАЗератти• 29 ноября 2018
Доброго дня! Моя дочка пішла цього року в 1 клас за цією програмою. 6 виповнилося в жовтні. Вміла читати з 4 років. І з англійської знала цифри, літери, кольори, форми. А також приклади на додавання і віднімання вирішувала до 10. Цікавість проявляла сама, тому ми вдома займались в ігровій формі. Зараз в класі їй набагато легше, ніж іншим. Програма дуже насичена. Будьте готові до того, що через два місяці навчання вони все вирішують прості рівняння і задачки, читають тексти і знають напам´ять десь 20 пісень. Я задоволена, дитина теж. Є дітки, які краще справляються, є такі, які гірше. Але загалом в нас в класі всім подобається. Єдиний мінус, як на мене, це те, що на групі продовженого дня вони не сплять. Навантаження велике, тому вважаю, що першокласники мають спати в обід. Але ми раніше лягаємо ввечері.
ПуФФынка_мисс• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
ну так готуйте дитину ВЖЕ. Збирати/розбирати портфель, перевдягатися швидко. Читати писати. Навчиться) Це не так важко.
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
Я общаюсь с родителями с класса Интеллект. Мнения разные там. А чего жалеть? Выучится и в НУШ. Сдвиги вижу в чтении. Не сказала бы, что они там только играют.
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
про заняття вдома з батьками по цій програмі - знаю звичайно, готові морально з чоловіком до цього)
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
И еще 240 грн в месяц на тетради. А то у нас в начале года одна мама возмущалась, что ее об этом не предупредили.
Вареный лук• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Так готуйте дитину до школи
Син пішов в 5.11 в спецшколу, теж під вчителя підлаштовувалися, але він був готовий психологічно і інтелектуально
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
а в прошлом году сколько было?
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляТАЗератти
ми плануємо у школу повного дня перебування. Там малеча і спить, і гуляє на вулиці, плюс після уроків гуртки і домашнє завдання. Ми би в іншу школу і не пішли, бо без сну вдень син ще не витримує, правда як буде більш ніж за півроку, складно сказати.
Про навантаження, їх обсяг, якраз трохи хвилююсь)
Налитое яблочко
• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
про це також в курсі) і плюс за харчування)
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
а в прошлом году сколько было?
Не знаю, дочка в первом классе
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Я не знаю, как у вас, но в нашей школе только 25 грн в день за обед, если ребенок остается на продленку.
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
у нас 10 грн завтра+10 продленка обед
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
у нас 10 грн завтра+10 продленка обед
Наверное, завист от того, как местные власти спонсируют
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
ну да, знаю, что в Харьковской школе 1-класс не платят за завтрак . Только за обед
Ух_ты_какая_я• 29 ноября 2018
Мне кажется, что вопрос даже не в программе, а в эмоциональной готовности ребенка, его усидчивости, организованности, коммуникативных навыках. Программу с вашей помощью потянет. Но в классе есть дети, которым исполнилось 6 в сентябре-октябре, им явно тяжелее.Ну конечно тут и от базовой подготовки зависит. Если ребенок ’трохи дитячий’ , я б не отдавала (и не отдала, моя пошла в 6,11, не жалею).
ТАЗератти• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
В нас гімназія, перших класи три. З них два НУШ, один Інтелект. В нас група продовженого дня до 16:00. Роблять з вчителем завдання, які мали б робити з батьками вдома. При чому роблять за 10-15 хв, бо треба встигнути погратися Лего, яке роздали на весь клас))) Ходять на прогулянку. В принципі, і спати нема коли. Інші два класи до 17.00 і сплять.
Ще ходить на у-шу в цій же школі. При чому з нашого класу декілька дітей ходять. Після тренування ще встигає рознести будинок))) Певно, не втомлюється)