Налитое яблочко• 29 ноября 2018

Інтелект України - мами першачків, Ваші враження?

Дівчата, всім доброго і сонячного дня).
Питання до тих мам, чиї дітки пішли цього року у перший клас і навчаються за експериментальною програмою "Інтелект України", - Ваші враження загалом? Чи діткам подобається, чи не занадто велика нагрузка? Які її плюси і мінуси? Цікавить все, що з цим пов´язане.
Кому не складно, напишіть пару слів, буду дуже вдячна, оскільки зараз в роздумах, віддавати малого у школу наступного року (йому 5 вересня 6 років), чи наступного. Бо вирішили зупинитись на школі, яка практикує цю програму, і зокрема, на вчительці, яку дуже по ній хвалять і рекомендують, а вона наступного року якраз перший клас буде набирати.
Але от беруть сумніви, чи не заважко буде ще дитині у 6 років навчатись по цій програмі, бо чула загалом, що вона достатньо обширна і насичена, чи потягне син, бо ще трохи "дитячий" він у мене, правда, у школу дуже вже хоче. От після нового року записались на підготовку у недільну школу у задуману школу, будемо пробувати.
Але враження про цю програму такі різні, читаю і не полишають сумніви... Маю тільки одну знайому маму, хлопчик якої, правда він вже у 3 класі, вчиться по цій програмі, то дуже хвалить і задоволені і вони, і дитина, але відгуки в інтернеті діаметрально різні.
Тому буду вдячна всім, хто відгукнеться, і свою думку висловить. Дякую, дівчата!
Вареный лук• 29 ноября 2018
Супер програма
Для дітей, яким все цікаво і які люблять енциклопедії
Не важко, програму адаптували під нуш
Мінусів не бачу
Але дитина має вміти і любити читати ще до школи
Остановщица• 29 ноября 2018
В Интеллект лучше идти в 7.
Вареный лук• 29 ноября 2018
Ответ дляОстановщица
В Интеллект лучше идти в 7.
Як кому
Є відповідальні і самостійні в неповні 6
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
ой, я написала заявление сразу в Интеллект, потом переписала на НУШ. Потом карала себя правильно ли я сделала. У нас в этом году 2 класса Интеллект набрали. Даже агитировали родителей туда идти
Мост_Устал• 29 ноября 2018
Мой ребенок в этом году по этой программе начал учиться. Ровно с 6 лет. Очень нравится, как по мне, программа очень легкая. Легче, чем было когда-то в моем 1 классе. Единственное, если ваш ребенок уже хорошо читает, то следите, чтобы другие не начали тянуть его вниз. Уроки делаются за 10-15 минут.
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляОстановщица
В Интеллект лучше идти в 7.
от і моя думка в цілому така ж, хотіли би на цю програму, але малому 6 років, - це мене трохи настрожує, не хотілось би відбити дитині охоту вчитись, а він може всього не розуміти просто в силу віку. Але не хотілось би також ’втратити’ конкретну вчительку. Бо вона одна з найкращих в нашому місті, педагог від Бога, та і по цій програмі якраз буде діток наступного року набирати.
Я не такая• 29 ноября 2018
Дочка в этом году в первом классе по Интеллекту. Всех предупреждали, что дети должны прийти подготовленнмыми - умень читать, писать, считать. А также что важно, чтобы родители помогали ребенку дома.
Большинству детей в нашем классе на сегодня уже есть 7 лет, дочка пошла в шесть с половиной.
Программа очень насыщенная, они уже выучили океаны и материки, например.
Каждый день много домашнего задаиня- писать, читать, стих наизусть ежедневно!

Так что решайте сами, потянет ли ваш ребенок и готовы ли вы с ним ежедневно заниматься дома.
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляВареный лук
Супер програма
Не важко, програму адаптували під нуш
Мінусів не бачу
мій дуже всім цікавиться, тисяча питань по будь-якому приводу. Але такий шустрий і непосидючий, навіть не уявляю як він на уроці буде сидіти)))))
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
і як, не жалієте, що не пішли на Інтелект?
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Так ему и не в Интеллекте придется сидеть на уроке. Готовность ведь важна не только интеллектуальная, но и плихологическая.
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Нет
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляМост_Устал
читає самостійно, на середньому рівні я б сказала для свого віку
Болтушка Му• 29 ноября 2018
Вы спрашивайте не только мнение мам первоклашек. Племянница во втором классе. Очень много заданий на логику, много определений учат. В принципе не плохо, но если ребенок сообразительный сам по себе и любит и будет читать. Одна из страниц пособия для 2 класса
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
Нет
Так вы же не можете сравнить объективно.....
ТАЗератти• 29 ноября 2018
Доброго дня! Моя дочка пішла цього року в 1 клас за цією програмою. 6 виповнилося в жовтні. Вміла читати з 4 років. І з англійської знала цифри, літери, кольори, форми. А також приклади на додавання і віднімання вирішувала до 10. Цікавість проявляла сама, тому ми вдома займались в ігровій формі. Зараз в класі їй набагато легше, ніж іншим. Програма дуже насичена. Будьте готові до того, що через два місяці навчання вони все вирішують прості рівняння і задачки, читають тексти і знають напам´ять десь 20 пісень. Я задоволена, дитина теж. Є дітки, які краще справляються, є такі, які гірше. Але загалом в нас в класі всім подобається. Єдиний мінус, як на мене, це те, що на групі продовженого дня вони не сплять. Навантаження велике, тому вважаю, що першокласники мають спати в обід. Але ми раніше лягаємо ввечері.
ПуФФынка_мисс• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
ну так готуйте дитину ВЖЕ. Збирати/розбирати портфель, перевдягатися швидко. Читати писати. Навчиться) Це не так важко.
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
Я общаюсь с родителями с класса Интеллект. Мнения разные там. А чего жалеть? Выучится и в НУШ. Сдвиги вижу в чтении. Не сказала бы, что они там только играют.
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая

про заняття вдома з батьками по цій програмі - знаю звичайно, готові морально з чоловіком до цього)
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
И еще 240 грн в месяц на тетради. А то у нас в начале года одна мама возмущалась, что ее об этом не предупредили.
Вареный лук• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Так готуйте дитину до школи
Син пішов в 5.11 в спецшколу, теж під вчителя підлаштовувалися, але він був готовий психологічно і інтелектуально
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
а в прошлом году сколько было?
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляТАЗератти
ми плануємо у школу повного дня перебування. Там малеча і спить, і гуляє на вулиці, плюс після уроків гуртки і домашнє завдання. Ми би в іншу школу і не пішли, бо без сну вдень син ще не витримує, правда як буде більш ніж за півроку, складно сказати.
Про навантаження, їх обсяг, якраз трохи хвилююсь)
автор Налитое яблочко • 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
про це також в курсі) і плюс за харчування)
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
а в прошлом году сколько было?
Не знаю, дочка в первом классе
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
Я не знаю, как у вас, но в нашей школе только 25 грн в день за обед, если ребенок остается на продленку.
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
у нас 10 грн завтра+10 продленка обед
Я не такая• 29 ноября 2018
Ответ дляНежная Лапка
у нас 10 грн завтра+10 продленка обед
Наверное, завист от того, как местные власти спонсируют
Нежная Лапка• 29 ноября 2018
Ответ дляЯ не такая
ну да, знаю, что в Харьковской школе 1-класс не платят за завтрак . Только за обед
Ух_ты_какая_я• 29 ноября 2018
Мне кажется, что вопрос даже не в программе, а в эмоциональной готовности ребенка, его усидчивости, организованности, коммуникативных навыках. Программу с вашей помощью потянет. Но в классе есть дети, которым исполнилось 6 в сентябре-октябре, им явно тяжелее.Ну конечно тут и от базовой подготовки зависит. Если ребенок ’трохи дитячий’ , я б не отдавала (и не отдала, моя пошла в 6,11, не жалею).
ТАЗератти• 29 ноября 2018
Ответ дляДелиВерка
В нас гімназія, перших класи три. З них два НУШ, один Інтелект. В нас група продовженого дня до 16:00. Роблять з вчителем завдання, які мали б робити з батьками вдома. При чому роблять за 10-15 хв, бо треба встигнути погратися Лего, яке роздали на весь клас))) Ходять на прогулянку. В принципі, і спати нема коли. Інші два класи до 17.00 і сплять.
Ще ходить на у-шу в цій же школі. При чому з нашого класу декілька дітей ходять. Після тренування ще встигає рознести будинок))) Певно, не втомлюється)