Рекламама• 30 ноября 2018
Чи варто звертатися до посередника, якщо прийшов ушкоджений товар?
Забрала вчора посилку (замовлення з інсайта), віддала знайомому (сам не вміє замовляти, а я тут давно,знаю як тут і що, тому інколи замовляю не лише собі). А він телефонує і каже, що на штанах ззаду проріз прибл.2см. Я в шоці. Розумію, що вимагати від посередника я вже нічого не можу, доказів, що річ у такому вигляді прийшла, а не я її пошкодила, нема. Перед знайомим жах як незручно, хоч і моєї вини немає. От що взагалі робити в такій ситуації?