09 декабря 2018

Екзамен і відпустка. Як би ви поступили?

Декілька днів тому у мене мав бути екзамен, але і я і мій син захворіли,тому я була на лікарняному і екзамен також не відбувся. Вчора подзвонила викладачка і повідомила, що єдиний можливий день, коли вона зможе знову прийти і прийняти у мене екзамен це 18.12. Я розгубилась від несодіванки і погодилась. Але потім заспокоїлась і згадала, що 19.12 я лечу із сім´єю у відпустку і 18 це був мій єдиний вихідний перед вилітом, на який я запланувала складати валізи, купити все що ще треба, у сина свято у садочку і ще у мене запис до двох лікарів. Тепер думаю, може мені трохи прибрехати, що мене вже 18 не буде в країні і я не зможу бути на екзамені. Адже я вже давно знала, що 18 мій вихідний день і могла спланувати на нього все що завгодно.Але і з іншого боку, може краще нарешті здати екзамені забути, а не паритись ще після відпустки? Як би поступили ви?
Результат:
вже голосів: 81
77 (95.06%) Здати зараз, не переносити на потім те, що можна зробити зараз
4 (4.94%) Перенести екзамен на потім і спокійно збиратись в дорогу.
Сумчатая кошка 09 декабря 2018
Там по ходу такой экзамен, что и после 8-го марта можно сдать.
Дадосвидания 09 декабря 2018
Не морочьте голову себе и преподавателю, сдайте экзамен, успеете собраться, чемодан можно постепенно и без выходных сложить. Нам перед отпуском пришлось уехать на похороны, приехали домой, разобрали чемодан, сложили чемодан - и на самолет. Двое детей, взяли все что надо. Сложить чемоданы - пару часов хватит за глаза.
Irina_Y 09 декабря 2018
думаете преподавателю больше заняться нечем, кроме как целый день принимать у вас экзамен?
Дадосвидания 09 декабря 2018
Записи к врачам я думаю можно и перенести, пораньше сходите, на праздник к сыну если не успеваете - мужа отправьте... А так придется еще думать весь отпуск об этом экзамене
Цветочница 09 декабря 2018
Сдать экзамен и лететь в отпуск. Мне бы на месте преподавателя, было бы не интересно, в отпуске Вы или нет. Единственная уважительная причина - больничный или подтвержденные документально непредвиденные семейные обстоятельства.
автор Аноним_1489 09 декабря 2018
Ответ дляСумчатая кошка
Там по ходу такой экзамен, что и после 8-го марта можно сдать.
Не знаю як довго можна відтягувати. Але якщо я вже два місяці наперед знаю, що я вихідна саме в цей день, я могла б запланувати все що завгодно. Робота має пряме відношення до навчання. Така тут система. Викладачка в курсі, що є вірогідність того, що у мене може бути вихідний саме в цей день.
автор Аноним_1489 09 декабря 2018
Ответ дляIrina_Y
думаете преподавателю больше заняться нечем, кроме как целый день принимать у вас экзамен?
Така у неї робота, ходити на мою роботу і іншиз учнів і приймати у нас екзамени. Тут, де я живу така система освіти.
Аноним_Русалка 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1489
Не знаю як довго можна відтягувати. Але якщо я вже два місяці наперед знаю, що я вихідна саме в цей день, я могла б запланувати все що завгодно. Робота має пряме відношення до навчання. Така тут система. Викладачка в курсі, що є вірогідність того, що у мене може бути вихідний саме в цей день.
это не проблемы ’Викладачкi’ этот ваши проблемы, выбирайте что вам важнее учёба или отдых.
автор Аноним_1489 09 декабря 2018
Ответ дляЦветочница
Сдать экзамен и лететь в отпуск. Мне бы на месте преподавателя, было бы не интересно, в отпуске Вы или нет. Единственная уважительная причина - больничный или подтвержденные документально непредвиденные семейные обстоятельства.
Я не зобовязана міняти вихідні дні в залежності від екзамену. Мій робочий графік має бути підлаштований на дні,коли приходять викладачі. Це все планується заздалегідь
Сумчатая кошка 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1489
Не знаю як довго можна відтягувати. Але якщо я вже два місяці наперед знаю, що я вихідна саме в цей день, я могла б запланувати все що завгодно. Робота має пряме відношення до навчання. Така тут система. Викладачка в курсі, що є вірогідність того, що у мене може бути вихідний саме в цей день.
Сдайте. Не оставляйте этот экзамен на будущий год.
Оченьценная 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1489
Я не зобовязана міняти вихідні дні в залежності від екзамену. Мій робочий графік має бути підлаштований на дні,коли приходять викладачі. Це все планується заздалегідь
Вы странная. сначала согласились теперь, как маленький ребенок, ищите отмазки
Irina_Y 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1489
Така у неї робота, ходити на мою роботу і іншиз учнів і приймати у нас екзамени. Тут, де я живу така система освіти.
я вас правильно поняла? в день екзамену Ви маєте цілий день бути на робочому місці тому, що в будь-який момент протягом робочого дня має прийти викладач і прийняти у вас екзамен?
А домовитись на певний час ви з нею не можете? Наприклад, що ви прийдете тоді лише, коли і вона прийде.
Цветочница 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1489
Я не зобовязана міняти вихідні дні в залежності від екзамену. Мій робочий графік має бути підлаштований на дні,коли приходять викладачі. Це все планується заздалегідь
Тогда вопрос другой. Но например, на предприятии где я работаю тоже есть экзамены, строго по графику и четко оговорено, что если срок экзамена выпадает на отпуск, то экзамен нужно сдать до отпуска - а дальше твои проблемы. Если не сдашь - не расстреляют - но в деньгах очень существенно теряешь. Правда экзамен можно сдать в определенные дни - два раза в неделю. Узнайте у преподавателя - а пораньше нельзя?
Диверсификация 09 декабря 2018
Я преподаватель. Был случай что студент пишет, мол не могу сегодня никак, я не в городе и извините. Ок, ладно, собралась и пошла. И что я вижу - он из своего города приехал в город где универ иииии купил попугая))) ну это правда важнее сдачи курсового)) на вашем месте как студентка в прошлом я бы его сдала и забыла о нем)