Даха-сваха• сегодня в 04:50

Питання до мам, у яких дуже вредні діти, як ви перевиховали їх ?

Зараз мене тут обіллють брудом і скажу що я не вмію виховувати своїх дітей і раз вони такі вредні, то беруть приклад з мене . Нехай буде так, я просто коментувати не буду на цю тему. Мене цікавить питання, який метод у вихованні дитини вам дав позитивний результат. Проблема в тому, що старша сестра ображає морально і фізично меншу сестру, булить, фізично штовхає і дає стусанів, а також морально і словесно принижує будь які дії поведінки і всього на світі . Дітям 11 та 9 років. Діагноза не має, здорова дитина , просто такий впертий і поганий характер. Батьків також не поважає. Гаджети забирали, наказували, з подругами не грала, телевізор не дивилася, в кімнаті час проводила- нічого не допомагає. Кожен день розказуємо чому така поведінка неприпустима, розмов проводимо багато- їй всеодно, на обличчі явно виражений пофігізм до всього. Які методи ще використовувати у вихованні? У мене вже просто не має сил, я морально не виношу поведінку власної дитини.
Библиотекарь• 1 час назад
Ответ дляSo_so
А причем здесь вредность? Она не хочет иметь сестру, Вы решили её рожать, не она.
Вы же уже писали здесь. Вам нравится вариант, что старшая дочь вредная, больная и так далее, но не нравится вариант, что родить трехлетке ’сестру’ это плохая идея, она сама ещё малышка и тут ей нужно делить маму, становиться ’ты теперь старшая’, ’Вы же сестры, Вы должны’, в садик она пошла пока Вы с младенцем дома и ТД.
Капец. Еще только у детей осталось спрашивать можно ли родить еще ребенка 😂

So_so• 57 минут назад
Ответ дляБиблиотекарь
Вопрос не в разрешении, а в принятии последствий своих решений.
gallo4ka• 55 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Я думаю що це не той варіант .
Можливо. Але для перестаховки краще проконсультуватись щоб не будо пізно. Хоча в 11 років то вже пізнувато.
Элисо• 41 минуту назад
Думаю, в будь-якому випадку краще просити порад у спеціалістів. Щодо ситуації. Дитині важко. Це ви думаєте, що стресу після переїзду не було. Це не так. Не може бути, що змінивши все життя, оточення, мову, менталітет і всі правила життя, людина ніяк не відреагує. Можливо, це теж прояви стресу. Крім цього, треба уважно поспостерігати за її оточенням, наприклад в школі. Що вона розповідає? Чи є друзі? Чи є булінг? Чи важко вчитися? Ви часто спілкуєтеся? Вона розповідає, що вони роблять в школі? Що інші діти роблять? Ви нічого не пишите про тата, він є? Насправді, можливо дитині не вистачає тепла і уваги. Що дитина робить у вільний час? Чи часто сидить наодинці в своїй кімнаті? Чи приходять друзі до неї? Що вона взагалі робить, окрім як лупити сестру? Абстрактні поради про інших дітей можуть нічого не дати.
Якщо про себе, мені допомогло зі старшим - повністю змінити підхід. Перестати роздавати покарання за все підряд, а почати спілкуватися з дитиною. Вислуховувати її, коли вона доступна до розмов. Не чіпати зайвий раз за всі дрібниці. Домовлятися про правила поведінки. Шуткувати, сміятися, питати його думку (у мене хлопець старший).
Чумачечая_• 41 минуту назад
Ответ дляПенсіонер
Яблуко від яблуні.....

Яка хата ,такий тин.......

Продовжувати???
Потрібно розібратися ,подивитися з усіх сторін.

Забрати планшет,не пустити до подруги...
У вас забрати /обмежити доступ до ваших любимих речей,до вашого хоббі,заняття ,та інше...

Продовжувати?

Ваша поведінка коли вам не дають того що ви хочете,показово

Подивитись з усіх сторін..

Ширєє сматрєть .....
Ага, прямо всі однакові діти штампуються у батьків, от народжує жінка 5- 10 дітей і вони всі то на маму то на батька схожі, всі однакові....наче ви ніколи не бачили виродків у сім´ї, чи не бачили розумних у маргинальних сім´ях. А з дитбудинків виходять лиш наркомани і маргінали.
Люблю джаз• 35 минут назад
Рожайте еще , может хоть третий получится нормальным
ЧупакабраЗеБест• 30 минут назад
Ответ дляЧумачечая_
слогласна, узкое мышление такео у дамочки.
ЧупакабраЗеБест• 24 минуты назад
автор, вы описываете типичную подростковую токсичность.
моя дочка тоже вот начинающий подросток.
наобщается с девками во вдоре, и приходит домой такая цаца.
тоже была решила за счет младшего ребенка посамоутверждаться.
но я выжидать не стала ’пффф, раз такая прекрасная, такая дерзкая, то мы тебе не ровня, пойдемте ка все в другую комнату, пусть Аня кому то другому свой яд выливает, нам не надо.
брат ей ничего плохо не сделал чтобы так с ним говоирть’.
а потом еще и отзеркалить можно.
моей не понравилось. быстро в сознание пришла.
хотя периодически у нее опять начинается.
вот вчера гуляли. точнее самый младший ребенок гулял со совим другом на площадке.
пришла дочка со своей подружкой, подружка видимо токсичная, сначала они пацанов к себе подозвали, и видиом стали дразнить, потому вижу подружка подговорила мою дочку и того друга дружить против моего младшего. я это увидала и говорю ’так, у нас в семте так не делается. или дружим коллективом, или расходимся по домам, историю вон нечитанная лежит, том соер не прочитанный, математика не сделанная. вам же просто гулять и общаться неинтересно, кого то обижать и дразнить надо. нене, мы так не гуляем, пошли сыночек, мы в ксц сходим и отлично проведем время, где никто против тебя не объединяется, сами против таких объединимся. вот тебе Аня ключ, через 20 минут иди домой, пропылесось, поешь фруктов, и садись за чтение, мы придем поздно , но я проверю.’