13 декабря 2018

заценіть...тепер кімнату для фєвочки(11р) :)

По слідам тижневої теми про кімнату для хлопчика...
Відразу скажу,шкафів на одяг не буде (є гардеробна в сісідній кімнаті),плазм теж,біля письмового столу лавочки не буде,стіл стане ближче до книжкової шафи,яку трохи вісуну від стіни (там розетки),трошки будуть зміни в кольорі стін.
Але в цілому,я дуже задоволена цими візуалізаціями,я тепер чітко собі уявляю,що буде і як воно буде.
Раджу всім,хто вагається-не бійтеся звертатися до дизайнерів.Навіть,якщо вам і не на 100% все сподобається,ви завжди зможете внести свої корективи на той пласт інфи,яка у вас вже буде!:)

p.s.В минулій темі мене дехто ушлий пробував звинувати в рекламі дизайнера,який мені це робив...тому ...соррі-не просіть більше,будь ласка))
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
може хто не бачив кімнату для хлопчика (темку удалили )
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
My Business 13 декабря 2018
Дуже гарна кімната!
Стеклянная мышь 13 декабря 2018
Мне нравится.
ВернитеВалеру 13 декабря 2018
Прикольно, хотя такой стиль совсем не по душе
Невидимка Майя 13 декабря 2018
Дуже гарно? А скільки коштують послуги дизайнера?)
Дело было давно 13 декабря 2018
Класс!!!
НуПогоди! 13 декабря 2018
Красиво. Такой винтаж-прованс-Франция, но для ребёнка. Класс!!!
Lana_05_2018 13 декабря 2018
Поздравляю!!!!. Очень красиво!!!! Я б с удовольствием жила там,училась и выходить не хотелось бы!!!! И мальчика комната и девочки просто бомбезные!!!!
Я_не_аноним_100% 13 декабря 2018
Вы тот дизайнер как я понимаю?c какой целью тему создали?
Каяспер 13 декабря 2018
очень нежно
Вообще не факт 13 декабря 2018
Сколько дизайнер взяла за метр квадратный ?
Аноним_1476 13 декабря 2018
Мальчика комната понравилась, а девочки нет. Мне не нра такой стиль. А девочке вашей нравится? Ведь это главное
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
Ответ дляMy Business
Дуже гарна кімната!
Дякую дуже!
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
Ответ дляНуПогоди!
Красиво. Такой винтаж-прованс-Франция, но для ребёнка. Класс!!!
так,саме прованс нам дуже подобається,тому Ви - праві,це було наше побажання
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
Ответ дляLana_05_2018
Поздравляю!!!!. Очень красиво!!!! Я б с удовольствием жила там,училась и выходить не хотелось бы!!!! И мальчика комната и девочки просто бомбезные!!!!
щиро дякую Вам
Пэрисхилтонша 13 декабря 2018
Супер
Аноним_1450 13 декабря 2018
Мальчика комната очень понравилась. Моя дочь её бы тоже выбрала. А сколько лет девочке? Она любит цветочки?
Очень добрый аноним 13 декабря 2018
Удалено администрацией...
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Вы тот дизайнер как я понимаю?c какой целью тему создали?
я дуже вас розчарую,якщо скажу,що ні,я не дизайнер?
Коли я навчалася після школи-такої професії,на жаль,не було)

І да,ви щось не дуже читали мій перший пост,а саме про те,що мені не все подобається в цих візуалізаціях ну і т.д.
Уважніше треба читати))

І ціль моя дуже прозора-вона теж в головному пості є))
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
Ответ дляВернитеВалеру
Прикольно, хотя такой стиль совсем не по душе
Дяк
автор Куколка-мяуколка 13 декабря 2018
Ответ дляОчень добрый аноним
Удалено администрацией...
кожний судить в міру своєї розпущеності ...’простигосподи’
Аноним_1459 13 декабря 2018
Правильно, пусть 9-летний брат и 11-летняя места переодеваются в одной комнате.
Автор, сколько вам лет? Стариковские интерьеры.
Ламборджини 13 декабря 2018
Гарні кімнати, обидві.
А чому лавку забираєте? Діти щось таке люблять. І квітчасті шпалери в кімнаті дівчинки я б не обрамлювала багетами, просто можна наклеїти на частину стіни - від стелі до підлоги.
У хлопчика стіл розвернула б обличчям до вікна.
Накладная 13 декабря 2018
Ответ дляОчень добрый аноним
Удалено администрацией...
Аноним_1515 13 декабря 2018
У девочки такая комната-девичья-девичья, класс! У мальчишки тоже хорошая, но девчачья мне больше понравилась.
Аноним_1515 13 декабря 2018
Ответ дляОчень добрый аноним
Удалено администрацией...
Первый раз в жизни пожаловалась на Советчице
одиночка 13 декабря 2018
Комната для мальчика - да , хорошая .
Меряно-перемеряно 13 декабря 2018
Мне не нравятся ’панно’ на стенах из обоев в цветочек, ну лишние они. Покрывало и шторы в цветочек досточно миленькие и девчачьи) Лучше уж одну стену в цветочек сделать.
В остальном хорошо)