Мейк-ап форева• 20 декабря 2018
"великі діла" маленької киці
діла туалетні, так шо в кого нервова система ніжна, далі не читайте:)
таке питання, перевела кицю з роял каніна для британчиків кошенят ( 4 місяці) на фест чойс для кошенят,
тепер моя киця ходить в туалет разів 12-15 за день, при цьому ті діла в неї то такі як у дядька, шо дивуюсь, як воно те все в неї помістилось, то просто по граминочці і часто, то таке, якесь жидковате.
ну і знов почали сльозитись очки і після того, як поїсть, треба її вмивати гарненько
я так розумію, шо корм киці не підходить? чи це норма в такому віці так отмічатись в туалеті? на каніні такого не було, вертати взад канін?
Дерево береза• 20 декабря 2018
Ну вы же сами понимаете что это не норма,тем более сльозятся глаза,это аллергия,и жкт у кошки дал сбой,переведите обратно на роял.У моей кошки такое было на один из подвидностей рояла,перешла на проплан,все прошло.
Мейк-ап форева
• 20 декабря 2018
Ответ дляЗолотая орда
А что не так с РК? У меня 2 кота на нём и всё хорошо.
так тепер от і я думаю шо не так було, тут девочки казали шо він кака, треба переводити на більш гарний корм, перевела, тепер маю багато как в лоточку:)
Золотая орда• 20 декабря 2018
Ответ дляВ рот не ложи
О, помню Вас с темы про сало))))
Дайте ей салка

Коту сало?
Золотая орда• 20 декабря 2018
Ответ дляLaura 28
12 раз за день это не много как, это полнре нарушение пищеварения
Мейк-ап форева
• 20 декабря 2018
Ответ дляДерево береза
та хотіла ж як краще
бачу шо не краще, при чому десь півпачки все було норм, а от останні кілька днів почалось таке, з столу не їсть, за цей час не кормила ні переморозкою нічим іншим..
дякую, куплю сьодня роял, хай їсть
а то мені її прям жалко, здається шо жопка аж горить, хоча все наче добре з жопкою
бачу шо не краще, при чому десь півпачки все було норм, а от останні кілька днів почалось таке, з столу не їсть, за цей час не кормила ні переморозкою нічим іншим.. дякую, куплю сьодня роял, хай їсть
Мейк-ап форева
• 20 декабря 2018
Ответ дляЗолотая орда
Коту сало?
та не звертайте увагу, там человек проповідує пранопітаніє