Я_поехала• 28 декабря 2018
Киев.Дом кино.Как добраться?
Подскажите,как с ЖД вокзала добраться к Дом кино на Саксаганского?
всегдаДаДа• 28 декабря 2018
Спустіться вниз з вокзалу ,праворуч Саксаганського По ній і дійдете Але довго Бо там останні номери ,кінець вулиці
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 28 декабря 2018
Пішки з метро Льва Толстого, якщо я правильно пам’ятаю. Автор, працює сайт евей, самі гляньте.
дама_из_декрета• 28 декабря 2018
Троллейбус ходит до м. Дворец спорта, а что там что-то интересное будет?
всегдаДаДа• 28 декабря 2018
З вокзалу другий поворот праворуч-Саксаганського Перший-то Жилянська Транспортом не знаю,бо люблю ходити пішки по центру Багато цікавого можна побачити Наприклад,на Саксаганського 97 музе1 Л Українки А поруч Польский дім Старовинні будинки та прикольні кав8ярні
Я_поехала
• 28 декабря 2018
Ответ длявсегдаДаДа
Спасибо,сыну 5лет,пешком далеко не зайдешь.
Я_поехала
• 28 декабря 2018
Ответ длядама_из_декрета
Представление для детей.
всегдаДаДа• 28 декабря 2018
Тоді метро На Хрещатик Пересадка Далі м Олімпійська або м Л Толстого З Олімпійської трохи ближче