соева-сысоева• 28 декабря 2018

І смішно і грішно. Не оформляємо стосунки,бо не буде субсидії

Тут багато таких?
viter33• 28 декабря 2018
Ответ дляМеряю от единицы
Трагізм у тому, що тепер вони не мають змоги приймати медичні і інші рішення один за одного. Майнові права тепер теж окремо.
Все, що було до того нажите - спільне
Не думаю, що вони як пенсіонери зараз робитимуть якісь грандіозні покупки (нерухомість,...), так що на майнові права не вплине.
Спадкування - за заповітом
В чому проблема?

Меряю от единицы• 28 декабря 2018
Ответ дляviter33
Все, що було до того нажите - спільне
Спадкування - за заповітом
В чому проблема?
Якщо не будуть робити, то нічого. А як один з них захоче продати свою частку, то дозвіл дружини йому не потрібен.

А медичні питання? Навіть не пустят до стаціонару у випадку чого, бо не чоловік/дружина.
Меряю от единицы• 28 декабря 2018
Ответ длясоева-сысоева
а за що мені має бути соромно? Субсидія з моїх доходів та з допомоги по інвалідності. Я працюю,плачу податки.
Субсидія не тільки з ваших податків, але й з моїх, і з податків інших людей.
Вам вона не належить, щоб її отримати ви обманюєте державні органи, а значить і нас.
автор соева-сысоева • 28 декабря 2018
Ответ дляМеряю от единицы
А як обманюю? У мене все законно,вибачте
МеняАЖтрусит• 28 декабря 2018
Ответ дляМеряю от единицы

Пустят. Я рожала, так отца ребенка (он мне не муж был) в род зал пустили. причем мы даже не соглашались на партнерские роды. Лежала в роддоме, начались схватки, меня в коридор выводя - а тут он - весь в розовом, пришел меня проведать. так на роды и остался. Дело было в Киеве.
viter33• 28 декабря 2018
Ответ дляМеряю от единицы

Да ладно!!!!
Вітчим влітку лежав на стаціонарі тиждень (перелом 3 ребер) - я поклав його в лікарню і бував у нього щодня - ніхто не спитав хто я йому!!
А от продати частку в спільній нерухомості буде непросто - спільна власність, частки не виділені, згода співвласника потрібна!!. Але не думаю, що хтось щось продаватиме))))
Коко Шанель• 28 декабря 2018
Ответ дляКредитная
Ещё родите, и запишитесь как мать-одиночка, денюшка идти будет, а многодетным ещё и скидочки, так что дерзайте

Кыся-брыся• 28 декабря 2018
Ответ длясоева-сысоева
Ребенок.не я
подскажите, какой диагноз и сколько получаете (если не секрет)
Кыся-брыся• 28 декабря 2018
Ответ дляМеряю от единицы
Вам смішно, що ви можете платити комуналку і немаєте права на субсідію, але отримуєте її? Ви розумієте, що субсідія це допомога малозабезпеченим і вона йде з НАШИХ податків?
Мені несмішно з того, що мої гроші йдуть таким хитрозадим як ви. Соромно має бути.
если ребёнок - инвалид, вот это не смешно! Это тратить деньги не на шмотки, а на реабилитацию ребенку. И если положена субсидия, то почему бы ею не воспользоваться.
автор соева-сысоева • 28 декабря 2018
Ответ дляКыся-брыся
Майже 2 ттисяччі. В цій суммі і по інвалідності і по догляду
Люблю Украину• 29 декабря 2018
Автор, противно, конечно, НО главное - ребенок.
Желаю Вашему малышу здоровья и выздоровления. Под Новый год чудеса случаются!!! (Сама такого жду)