Детские_Будут?• сегодня в 06:19

Пенсійний фонд України

Будь ласка, підкажіть. Якщо я відправила заяву до Пенсійного фонду з закордону, рекомендованим листом з відстеженням. Дата звернення ьуде важатисяв дата відправки чи фактичне отримання Пенсійним фондом?
Мадам Тю-лю-лю• сегодня в 06:21
Звичайно що отримання. І без різниці, що з закордону, що з України.

автор Детские_Будут? • сегодня в 06:21
Заяву відхилено без пояснення причин і Пенсійний фонд наклеїли свою дату отримання листа
автор Детские_Будут? • сегодня в 06:24
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
автор Детские_Будут? • сегодня в 06:25
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Але ж це звернення через Пошту, а не особисто віднесла документи
Простоваля• сегодня в 06:26
Датою отримання вважається дата, що зазначена на поштовому штампелі
Простоваля• сегодня в 06:27
Ответ дляДетские_Будут?
ПФ нічого не клеїть
И.О. людини• сегодня в 06:27
значит надо приезжать и идти на прием
Простоваля• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
ПФ не може відпрацювати заяву, якої немає фактично в наявності
Місячне Сяйво• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
А що значить відхилено?

автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляИ.О. людини
значит надо приезжать и идти на прием
Добре як приїхати і йти на прийом якщо дитина 1 рік не має на дитину закордонного паспорту і і не має з ким її залишити в інший країні.
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляМісячне Сяйво
А що значить відхилено?
Документи відсканували і статус відхилено. І більше нічого
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Заява відправлена Поштою, у них вона в наявності
Простоваля• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
Маю на увазі, що як може ПФ відпрацювати по даті відправки? На дату відправки заяви в наявності у ПФ не було. Звичайно, відпрацьовують по даті отримання
Простоваля• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
Телефонуйте запитуйте. Просіть офіційну відповідь на електронну пошту
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Але ж моя заява підписана датою відправки
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
В заяві я писала щоб мені відповідь надали на електронну пошту. Але нічого не було відправлено
Простоваля• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
І що? Заяви відпрацювання можливе лише наявної заяви, а не тої, яка ще в дорозі. Почитайте, у доданому Вами скріні написано - дата отримання це дата поштового штемпеля
Простоваля• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
Чекайте. Або зателефонуйте уточніть. Електронку вірно вказали?
Місячне Сяйво• 2 часа назад
А коли отримав Пенсійний?

автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Штампеля пошти
Місячне Сяйво• 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Якщо заява пересилається поштою (у випадках, передбачених абзацами четвертим та п’ятим пункту 1.1 цього розділу цього Порядку), днем звернення за пенсією вважається дата, що зазначена на поштовому штемпелі місця відправлення заяви.
Місячне Сяйво• 2 часа назад
А на яку пенсію ви подавались?
Простоваля• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
Штампеля пошти
Правильно. При надходженні на поштове відділення ставиться штемпель, він і вважається датою отримання
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляМісячне Сяйво
Але штампеля на листі не має. Я відправляла DHL х маленького міста. Є чек і інформація на офіційному порталі з усіма датами, трек відстеження
А шо сталося?• 2 часа назад
Ответ дляДетские_Будут?
Штампеля пошти
Дати отримання
Вишня на торті• 2 часа назад
Зареєструйтесь в кабінеті пенсійного фонду і знайдіть своє звернення. Там буде лист відмова. В вашому випадку може бути написано- документи надані не в повному обсязі. Переподавайте ще, тільки врахуйте, що їм потрібно.
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляВишня на торті
Я на сайті пенсійного фонду і переглядала відповідь, не має нічого не в повідомленнях ніде. Вони просто відсканували мою заяву, конверт і інші документи
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляПростоваля
Так в мене вона дуже коротка, все вірно вказала
автор Детские_Будут? • 2 часа назад
Ответ дляМісячне Сяйво
А коли отримав Пенсійний?
Два тижні йшов лист