Морская свинка• 09 января 2019
Смугленькие, кто делал лазерную эпиляцию?
Не осталось ли следов? Где делали, на каких участках? Хочу на лице, но боюсь.
Бабка в тапках• 09 января 2019
Я трохи смаглява, влітку швидко засмагаю. Робила верхню губу і підборіддя, слідів нема
Жертва интернета• 09 января 2019
Делала над верхней губой, все нормально. Сестра делала, у нее темные пигментные пятна появились.
Бабка в тапках• 09 января 2019
Трошки почервоніло і припухло, але без слідів. Робила минулої зими, після вихідних йду знову. Відростає, але значно менше. В мене були пігментація від виросли волосків на підборідді, після епіляція пропала поступово
Черепаха Тортила• 09 января 2019
Лазер - это не навсегда. Может лучше электроэпиляцию? Отходила по типу год в лазерзаус, волосы все равно растут, но значительно меньше