Тут как тут• 15 января 2019
Виділення при ГВ, норма
Яка з роману при гв, колір? Вже 2 тижні виділення блідо коричневого кольору, мало замітні, але якщо більше назбирається, замітні. Спочатку подумала може прийшли ВОНИ, але не 13 днів поспіль. До лікаря не відправляйте, піду лиш в п´ятницю, бо сама з 2 маленькими дітьми і нема з ким лишити.
ДелайКак_Я• 15 января 2019
Таи до двух-трех месяцев лохии идут. Это норма. Цикл восстановился через год.
Тут как тут
• 15 января 2019
Ответ дляБензопирен
Сколько времени прошло после родов?!
8 місяців