Аноним_1471• 22 января 2019
У кого парни служили . Как прошло это время.
Дождались парня? Он вам изменил ? Как у вас отношения сложились?
И как сделать что бы он там не изменил ?
Пыхтелка• 23 января 2019
Ответ дляЖелезный коготь
А те, що після в/ кафедри ще рік строкової служби в Україні вже не протязі двох років діє, Вам таке не відомо? Після 2 місяців строкової солдат може підписати котракт , під час в/с на контрактній основі люди ще й навчаються у вищих військових закладах і вже через 4 роки мають офіцера, такого ви теж мабуть не знали.
Це все має сенс, якщо людина планує працювати у військовій сфері. А просто так в армію не йдуть, нормальні або вчаться, або працюють.
Аноним_1471
• 23 января 2019
Ответ дляПыхтелка
Він тільки закінчив магістратуру. І пішов до армії
Железный коготь• 23 января 2019
Ответ дляПыхтелка
Згідно ЗУ ’ про військовий обов´язок і військову службу’ це є обов´язком для громадянина , що досяг 20 річного віку та до 27 років. А ’ нормальними’ ви називаєте тих, чиї батьки відкупились з кіфозом юнацькими і т.п.? Чи нормальні то ті хлопчаки , які до 27 років переховуються ( передаються в списках на поліцію, прокуратуру) , чи ви маєте на увазі парубків, які з 20 років клепають діток і мають відстрочки до 3 років першої дитини, а пізніше до 3 років другої дитини, та ті діти, частенько потрібні тільки дівчині тій, що від такого ’нормального ’ народила, аби законна відстрочка була ?.. так і вони все одно до військкомату прийдуть рано чи пізно. На строкову військову службу йдуть не сциклі а справжні мужні хлопці)
Железный коготь• 23 января 2019
Ответ дляАноним_1471
А в чем разница?
Автор, мила, щоб не було багато писанини, скажу так : - служить, виконує накази, проводки-шурупи може крутити, компи підключати якщо розумний, бардюри можуть сказати пофарбувати... От така вона строкова в/служба. Про інші види проходження писати не буду, бо воно вам не потрібно)
Пыхтелка• 23 января 2019
Ответ дляЖелезный коготь
Нормальні ті, які вміють вирішити питання з армією у нашій недолугій державі, а не просиджують штани на строковій службі. Армія повинна бути тільки контактною для тих, хто бачить своє майбутнє у військовій сфері.
Аноним_1471
• 23 января 2019
Ответ дляЖелезный коготь
Вот точно, это и делает)))))