Кофр для ноги• 02 февраля 2019
Аллергия на пылевого клеща и грибок у ребенка.
Какая реакция у детей на пылевого клеща. Какие есть припораты для лечения. Кто с этим сталкивался.
Герцогиня• 02 февраля 2019
У моего сына аллергия на пылевого клеща- обследовались в алергоценте. Сейчас проходит Сит терапию - спрей раз в сутки. Дорого. 2 флакона 200 евро, таких курсов сказали нужно 2 или 3.
из желе я• 03 февраля 2019
Ответ дляГерцогиня
3 роки, тобто 6 раз по 200€.
когдадеЦкие• 03 февраля 2019
Живем 3 роки з цим.
Не робили СЛІТ терапії, бо:
1. Вона не всім помагає
2. Не вивчено, як вона буде діяти через 20-30 років на імунітет дитини.
Минулого року було важке дихання, ставили початок астми, купити балончик, сінгуляр, але не давали.
Цього року дихання краще, титри на цьому рівні.
Періодично капаєм носика курсом назонекс, іноді курс антигістамінні.
Море.
Стараюся закаляти.
Як стане гірше, то таки сінгуляр
Не робили СЛІТ терапії, бо:
1. Вона не всім помагає
Море.
Стараюся закаляти.
Як стане гірше, то таки сінгуляр
когдадеЦкие• 03 февраля 2019
Ответ дляГерцогиня
Стало краще?