Аноним_1601• 25 февраля 2019

Сколько нужно денег для ремонта кухни?минимум

Кто недавно делал? Сколько обошлось? Что входило в ремонт? Размер кухни?
Пирожкиня• 25 февраля 2019
Зависит от того, что именно вам нужно делать.

Жидкость для снятия глаз• 25 февраля 2019
без мебели?
Аноним_1465• 25 февраля 2019
Ремонт это что? Новые трубы? Электрика под быт технику? Полы/стены? Мебель?
Делайте смету.
автор Аноним_1601 • 25 февраля 2019
Ответ дляАноним_1465
Делайте смету.
Стены, пол, потолки, мебель
Некомильфо• 25 февраля 2019
Кухня 11 кв.м. Шпаклевали стены и потолок. На стены обои, потолок красили. На пол стелили линолиум, меняли трубы на пластик, меня столешницы и фасады на кухне,покупали коврики на кухню, гардины и по мелочи - рамочки для фото, горшко для цветов, пру вазочек - вроде все. Обошлось около 35 тыс.грн, ремонт весь делали рабочие
Автор, вот что вам это даст, у всех свое понятие ремонт, у кого то бюджетный, у кого то дорогой, у кого то это с новой проводкой и трубами, разный метраж, мы сейчас в процессе, положили только плитку на пол, теплый водяной пол, купили кирпич декоративный, натяжной потолок, 18м, уже около 30т потратили, без потолка и краски, еще мебель и техника.
Кондуктор трамвая• 25 февраля 2019
Ответ дляАноним_1601
Стены, пол, потолки, мебель
Кухня длинной в 4 метра, сама Кухня, обои потолок, без стола и стульев обошлась в 65-70 тыс.

Ответ дляАноним_1601
Стены, пол, потолки, мебель
тыс 150 на мою квадратуру уйдет, с мебелью и техникой.
Кондуктор трамвая• 25 февраля 2019
Дополню, это вполне бюджетных вариант был. Сам фасад один из дорогих представленных в пэмашэгазине, а вот обои, линолеум, далеко не самые дорогие. Сама Кухня на 4 метра обошлась в 37 тыс. Остальные это косметика, варочная, духовка, вытяжка.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляАноним_1601
Стены, пол, потолки, мебель
Ну чесно, про що вам розповісь вартість чужого ремонту? Це як автівку купити, є ланос а є лексус.
Розраховуйте на умму яку готові вкласти і пробуйте розрахувати. Ми за кухню довжина 4 м з хвостиком заплатили 80 тис без техніки. Ремонт , електрика, все решта окремо.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
І ще без столу та крісел, дез центрального світильника.
Мадам БрЮшкина• 25 февраля 2019
на полу плитка по 180 грн/м(под ламинат, самая дешевая), укладывали пол сами. Стены шпаклевка по 150 грн, мешка хватило, делали сами. Обои по 400/рулон 0,5*10 м(раш по акции). Фартук плитку не брали, но мешок клея лежит за 80 грн, плитку примерно гривен на 500 взять надо. Кухня 8 кв м. Трубы делал муж сам, по материалам я цену не знаю, так как он брал сам. Проводку делать будем сами с нуля, нет ни одной розетки в данный момент)
Все не дорого, если делать самим. Кухню пластик в алюминии, с бюджетной фурнитурой прикинули на 15 тыс. Техника еще столько же по минимуму.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Поміряйте метраж. Стіни, підлога, чи потрібна заміна вікна, радіатора опалення. Оприділіться що буде на підлозі, який фартух, стіни. З електрикою також. Чи потрібно міняти проводку, скільки розеток, де та скільки приборів освітлення, підствітка. Потім метраж самої кухні, матеріали, фурнітура, столешня, навіть ручки та плінтус. І віртість техніки гляньте (варочна, духовка, витяжка, посудомийка, мікрохвильова, холодильник вбудований чи ні, які тм). Орієнтовно можна прорахувати.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
А ще мийка, кран , чи буде фільтр. Воно все набігає.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Техніка на кухню 15 тис?
Мадам БрЮшкина• 25 февраля 2019
Ответ дляШобВам_КакНам
Техніка на кухню 15 тис?
мне надо только духовку и варочную поверхность, остальное всееее есть) ну это я надеялась в 15 вложиться, но уже страдаю по духовке за 17 тыс.... но муж ломается)
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Тоді знайдете) Ми лише за один холодильник більше вивалили.
Раджу вам навіть самій освоїти програмку і зробити дизайно проект. І електрику врахуйте. Де розетки, підсвітки, підключки витяжки, тощо. Щоб потім по новенькій кухні не тягнулись дроти та продовжувачі-пилозбірники. Розеток не шкодуйте, враховуйте висоту вашої столешні, глибину верхніх тумбочок , якщо над ними буде світло, механізми відкривання. Навіть які у вас будуть штори та карниз, щоб залишити місце. Наприклад духовку і мікрохвильовку не можна підключати на одну розетку щоб працювали одночасно.
Очень добрый аноним• 25 февраля 2019
Автор минимум для хорошего ремонта или минимум для бюджетного. Я сделала ремонт в кухне(новострой)-26 кВ.метров+мебель+сантехника+услуги дизайнера-все вышло почти в 25$. Но я не экономила.
Мадам БрЮшкина• 25 февраля 2019
Ответ дляШобВам_КакНам
уже узнала, что проект сделают бесплатно( ну естественно при условии заказа) , но я готова и заплатить) как раз дошли до проводки и решили, что сначала делаем проект кухни , решаем где и что будет 100% стоять, а только потом уже бьем розетки и кладем фартук на стены.
Останется потом еще потолок сделать, когда будет покончено с пыльными работами, но то уже мелочи... в масштабах всего ремонта)
Вроде все своими силами делали, но то тут, то там и сумма набегает. Тихо радуюсь, что у меня лежат краны, мойка, запас проводов и розеток с прошлого ремонта )))) как мышь все в норку откладывала, запасливая)

ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Проект самої кухні зоблять, поміряють безкоштовно, якщо ви замовляєте. Ну може за виїзд на заміри візьмуть якихось 200грн. Все рівно кухня буде виготовлятись 1,5 місяці. за той час ви зробите електрику, стелю. На рахунок фартуха уточніть.нехай вам чітко позначать де його ставити. В мене напартачили трохи.
Мадам БрЮшкина• 25 февраля 2019
Ответ дляШобВам_КакНам
а как именно напартачили? я из-за фартука и переживаю. Хочу чтоб плитка под вытяжку была... думаю, может с запасом , но верхние шкафчики ведь не плотно лягут к стене тогда( уже и видео на ютубе смотрела, как плитку кладут уже по факту, когда мебель установлена.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Вот. Я зла як пантера. Є та щілина, бо ставили на фартух. ЇЇ не видно зовсім, але все одно. Стіни ідеально рівні, можна було ставити впритул. А все тому, шо ставили фартух, коли ще не було толком проекту кухні. Хотіли всі брудні роботи закінчити. Врахуйте висоту, на якій буде столешня. Стандарт 85 см, але якщо ви висока, може бути не зручно. В мене 90, фартух зроблено занизько. Від висоти столешні відповідно залежить висота на якій будуть розташовані розетки. Що не зависоко і не занизько. Також вразуйте висоту та якій буде витяжка від варочної. Індукція мінімум 65 см. можна робити верхні тумбочки з витяжкою в рівень. Газова поверхня висота повинна бути більша. Відповідно в рівень з тумбочками не вийде і фартух над витяжкою вищий + ширину втяжки врахуйте. Уточніть коли саме креще класти фартух. До речі крім плитки є інші варіанти я вже шкодую що не розглянула.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Висота витяжк над індукційною плитою, вроді мінімум 55. газова більше. В гляньте, погугліть. Зрештою в інструкціях витяжок вказано.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
А ще напартачили з розетками. Ті, в які підключається духовка вбудована та мікрохвильовка вбудована. Я не зможу одночасто тими двома приборами користуватись.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Якщо фартух все таки будуть класти, коли стоятиме кухня, не знімайте плівок зі столешні та фасадів, захистіть варочну та мийку з краном. Щоб не пошкодили.
Мадам БрЮшкина• 25 февраля 2019
Ответ дляШобВам_КакНам
спасибо, надо пристальнее присмотреться к проекту) я очень хочу микроволновку и духовку 2в1, а муж кричит, что дорого.... зато минус одна розетка и больше места на кухне.
Я еще присматриваюсь к варианту, когда фартук и столешка из одного материала, красиво. Но как по цене и что делать с розетками. Это получается, что встраиваются уже в саму кухню. Надо будет проконсультироваться.... зато зазоров никаких нет)
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
Ответ дляМадам БрЮшкина
Уточніть ці всі нюанси в дизайнера чи технолога, який буде вам кухню робити. Нехай чоловік вивчить це питання так як він робить електрику. Розетки на духовку та мікрохвильову повинні бути різні. Не подвійна. Витяжку можна підключати в розетку або на пряму. В нас наряму зробили. Провід вивести потрібно прихований для ледівської підсвітки. Якщо буде фільтр для води, місце передбачити. Для смітника також, овочів. Для холодильника, переважно за ним, посудомийки також розетки. Посудомийку беріть обов’язково, або місце лишіть на майбутнє, без неї дупа повна.
Розетки ставляться в стіну, не знаю чи в саму кухню можна по техніці безпеки, в нас в стінах. Подивіться на ютубі.
ШобВам_КакНам• 25 февраля 2019
В нас так, ще планку сверху доставити. Зверху мікрохвильова.
Бабканадвоесказала• 25 февраля 2019
Ответ дляНекомильфо
на что меняли столешницы и фасады на кухне? и где? )
интайм_не_предлагать• 25 февраля 2019
8 метров дедади в этом году
Вияр кухня 34 т
Раковина камень 3,2
Кран 1
Трубы 5
Стол+ стулья 8 т
Техника -18
Стены штукатурка под покраску 15 000+Потолок
Плитка пол 4000 ( с работой)
Плюс дверь 8

около 100 вышла
Киев