дівчатка хочу поділитись з вами Молитвою до Святої Марти, випадково прочитала про неї коли була тяжка життєва ситуація ( з чоловіком), вирішила попробувати. Направду допомагає, не вірила як люди писали що допомагає в любій ситуації, але сама в цьому переконалась. Дала обіцянку собі що якщо дійсно допоможе мені, буду розказувати про це та поширювати молитву.
Читати потрібно 9 вівторків підряд зранку, можна читати з листочка(я з телефону читала)
ДЕВЯТНИЦЯ ДО СВЯТОЇ МАРТИ на 9 вівторків
(Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).
О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
З подякою обіцяю Тобі, що буду цю молитву всюди поширювати.
Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і прикрощах.
Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)
Свята великомученице Марто моя покровителько!
Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
Амінь
Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти - перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, проси за нас Ісуса ( 9 разів)
Амінь
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
одразу напишу що відповідати на коментарі не буду, кому потрібна на даний час така підтримка той зрозуміє і візьме до уваги, а обговорювати питання правдивості чи ні не бачу ніякого сенсу, я бачу що вона домомагає і мені цього достатньо
Бутылка с банками• 26 февраля 2019
Дякую
а останню частину молитви - там де 9 разів
повторити саме ці слова
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, проси за нас Ісуса
чи читати ще Отче наш повнісю
та Богоридиця Діво теж?
дякую
повторити саме ці слова
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, проси за нас Ісуса
чи читати ще Отче наш повнісю
та Богоридиця Діво теж?
дякую
ПоэтеСССа• 26 февраля 2019
Ответ дляNatkash
Так
Я вже шостий тиждень також молюсь цю молитву. Знаю про цілющу силу Марти. До речі, дівчатка, сьогодні вівторок. Можна зразу і розпочати.
Бутылка с банками• 26 февраля 2019
Ответ дляNatkash
Так
тобто молитви ці повністю?
Отче наш,що є.....
чи просто конкретні слова
вибачте,що перепитую - дуже важливо
Отче наш,що є.....
чи просто конкретні слова
вибачте,що перепитую - дуже важливо
Ответ дляБутылка с банками
тобто молитви ці повністю?
Отче наш,що є.....
чи просто конкретні слова
вибачте,що перепитую - дуже важливо
Отче наш,що є.....
чи просто конкретні слова
вибачте,що перепитую - дуже важливо
Я можу ще порадити дев’ятницю до святого Тадея, вона також дуже сильна.
Новенна до св. Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухано не пізніше, ніж на 9 день.
Новенна (молитва, благання)
Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. Амінь.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
Хай буде благословенний cв. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке).
Амінь.
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Слава (Отцю, і Сину, і Свяому Духові) і нині…(3 рази)
Просимо Тебе, Всемогутній і милосердний Боже й Спасителю наш, щоби ми через заслуги та заступництво святого Тадея, Твого вибраного Апостола, якого ми набожно почитаємо, змогли доступити Твого Божого Благословення.
Амінь.
Тут є більше
Новенна до св. Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Новенна (молитва, благання)
Амінь.
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Амінь.
Тут є більше
Бутылка с банками• 26 февраля 2019
Ответ дляNatkash
Новенна до св. Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Новенна (молитва, благання)
Амінь.
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Амінь.
Тут є більше
Новенна до св. Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Новенна (молитва, благання)
Амінь.
Отче наш…(3 рази)
Богородице Діво…(3 рази)
Амінь.
Тут є більше
дякую