Малая Налегке• 01 марта 2019
До якого класу можливе інклюзивне навчання?
Просто красавица• 01 марта 2019
Ответ дляХуАнита
почему..в вуз тоже можно
Да. Инвалидность - не равна умственной отсталости.
Малая Налегке
• 01 марта 2019
На стільки знаю,то інклюзивна надається рівно стільки,стільки потребує дитина за висновками лкк при навчальному процесі. Сьогодні краєчком вуха почула розмову,що наша вчителька лише до 4-го класу. От хочу зрозуміти,чому так. Запитати не мала змоги-дуже поспішали. На пенсію точно не іде
Олька Модниця• 01 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
А для Вас новина, що в 1-4 класах навчають одні вчителі, а далі інші.
Малая Налегке
• 01 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
От коли почала читати Вашу відповідь,то вже зрозуміла,що є вчителі молодших,та старших класів. Затупила я )Аж самій смішно)
Олька Модниця• 01 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
буває
Малая Налегке
• 01 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
буває
А можу обрати вчительку старших класів,чи тут нема варіантів?
Олька Модниця• 01 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
Що Ви маєте під поняттям інклюзія - це індивідуальне навчання чи наявність помічника вчителя?
Малая Налегке
• 01 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Другий варіант. А хіба поняття інклюзії можливо поділити на індивідуальне та інше?я не дуже в курсі,бо у школах існують інклюзивні класи ,де помічник учителя на декілька діток . У нашому класі лише одна така дитина-моя
Олька Модниця• 01 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
Ну є дві форми навчання для особливих діток. Вибирати Ви не можете. Аби взагалі Вам виділили помічника.
Малая Налегке
• 01 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
не знала. Для мене то новина. Дитині виділили вчителя,особистого,як я зрозуміла.
Олька Модниця• 01 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
Ваша дитина навчається разом з іншими дітьми чи окремо?
Малая Налегке
• 01 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Вже разом,бо адаптувалась,але вчителька завжди з нею. У 1-му класі навчались окремо в бібліотеці аби не заважати іншим.
Малая Налегке
• 01 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Навчальна програма індивідуальна ,бо не може потягнути
Олька Модниця• 02 марта 2019
Ответ дляМалая Налегке
Тоді скоріше за все з кожного предмета інший вчитель індивідуально.
Железобетон• 02 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Правильно.вчителі будуть різні і помічник.який постійно з дитиною
Олька Модниця• 02 марта 2019
Ответ дляЖелезобетон
Так там я зрозуміла скоріше індивідуальне навчання - за індивідуальною програмою. В мене так в подруги син навчається. Він рахується в класі, а так це майже індивідуальне навчання. В старших класах немає помічника, а індивідульно з кожним вчителем.