Мамзелькин• 09 марта 2019
Підготовка до розлучення
Дівчата, зараз готую сили до розлучення. Потребую поради:
У разі продажу квартири і "розборок" по цьому питанню (...є дитина, і я хочу трохи більше половини, т.як дитина житиме зі мною) - чи зможу я жити в квартирі з чоловіком і дитиною, чи краще "зїхати" до батьків? Морально чоловік і так мене гнобить, а коли почнеться питання поділу квартири - це буде аврал..а дитині це все бачити.... В батьків є незручності: площа квартири, незручне ліжко, відсутність інфраструктури в їх районі, немає дитячих майданчиків, немає приватних садків, в державний черги. А квартира продаватись може і рік. І як в такому разі, якщо я не живу в ній, то і чоловік має з`їхати?
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2019
Если квартира принадлежит обоим 50/50, то он вряд ли съедет. Если все плохо и развод - съезжайте вы. Морально будет легче и быстрее придёте в себя и будет спокойный ум, что важно. И ребенку так однозначно лучше
А как вы ее собираетесь делить, через суд?? Чья квартира? Куплена в браке?
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
квартира записана на мого родича, це довга історія. Чоловік вклав 60%.
А якщо будем продавати рік, то чому він має там жити весб той час, а я тіснитись в батьків в незручних для дитини умовах, я вважаю, як зїжджати, то всім
Фрикаделька• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
и он может доказать, что вложил 60%?
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляФрикаделька
и он может доказать, что вложил 60%?
навряд.
але, чесно, я не хочу забирати все, влазити в цей бруд. хай забирає і котиться
Дежурный по кухне• 09 марта 2019
Виганяти і продавати, якщо не будете її всю забирати. Самі живіть з батьками.
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляДежурный по кухне
тобто переїхати до батьків, і до рподажу, щоб квартира пустувала?
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляДежурный по кухне
забрала б усю, совість не дозволяє)) не хочу, щоб потім кляли мене
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2019
Так если квартира вашего родственника, и он вам там позволяет жить, а мужу она никак не принадлежит, то выгоняйте его на выход
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
я морально не витримаю. він не піде, буде шантажувати, не давати проходу
Фрикаделька• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
не захоче чого?
Делить все. Родственник готов к разборкам?
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
Так берите родителей в помощь, участкового, полицию. С чего вы должны жить у родителей, если есть где. Это раз.
Если прям так очень страшно - а у страха глаза велики (сама прошла через развод и делёж квартиры и мужа шантажиста и угрожателя), то да, съезжать к родителям и выгонять и его. Только опять же - типа если вы съедете - то и он спокойно свалит и не будет угроз?
Дежурный по кухне• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
Так, швидше продасте і адаптується жити самостійно.
Я такая - жду трамвая• 09 марта 2019
Тут должен родственник прийти и выгонять его с полицией. Иначе он может мешать и продаже квартиры, раз такой. Вы об этом подумали?
На деле редко кто после общения с участковым делает какие-то нехорошие задумки. Мой тоже угрожал, но после беседы резко притих. И дал спокойно продать квартиру, а говорил всякое
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
родич не допоможе. всі хочуть іти шляхом найменшого супротиву
ДлинноНожка• 09 марта 2019
Тримайтеся, автор, ситуація складна. Добре, що ви готові повернути чоловіку частину вкладень у квартиру - закон всесвітньої рівноваги ще не відмінено і хтозна, як воно повернеться, якщо б ви вирішили його надурити.
Якщо чесно, краще б було йти на зйомну квартиру (або хоча б почасти відкладати кошти на зйом).
Ту частину речей, яку ви вважаєте особистою (прикраси, документи, речі індивідуального користування, те що було придбано на власні кошти і подарунки), краще вивезти до батьків або у інше безпечне місце, якщо є підозра, що ці речі раптово зникнуть. Щоб уникнути маніпуляцій на тему ’поверну документи тільки якщо....’.
Також, якщо дозволяють фінанси і ситуація дійсно складна, ліпше звернутись до адвоката або медіатора. Щоб спілкування йшло через посередника і на вас не впливали емоції, особливо якщо на вас будуть тиснути.
Вам потрібно чітко розуміти, що на спілкування з дитиною має право батько, баба та дід зі сторони батька - тож будьте готові до вирішення цього питання: частоти та тривалості зустрічей тощо.
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляДлинноНожка
а квартира закривається для обох сторін до продажу?
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляДлинноНожка
чи реально, щоб до продажу він зїхав, а я з дитиною жила?...
ДлинноНожка• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
Дивлячись, наскільки ви маєте вплив та вагомі аргументи
Щоб не вийшла ситуація:
- я хочу, щоб ти з´їхав.
- а я не поїду, це моя квартира.
І все. Ви сидите і обтікаєте. Звичайно, ви можете вигнати його правовими методами, але це час, моральні зусилля і стійкість у власній позиції. Тому що ви зі своєю квартирою нікому не потрібні - ні поліціїї, ні дільничому, ні виконавчій службі. Вам на усьому прийдеться наполягати самій.
Справедливим є варіант з´їхати обом - так і квартира швидше продасться. Але чи зможете ви свого досягти?
Щоб не вийшла ситуація:
- я хочу, щоб ти з´їхав.
- а я не поїду, це моя квартира.
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляДлинноНожка
Щоб не вийшла ситуація:
- я хочу, щоб ти з´їхав.
- а я не поїду, це моя квартира.
Щоб не вийшла ситуація:
- я хочу, щоб ти з´їхав.
- а я не поїду, це моя квартира.
але як заставити його зїхати? речі викинути чи що? він говорить, що це виключно ’його ’ квартира і постійно словесно виганає мене з дитиною до батьків...
ДлинноНожка• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
От бачите.
Все розбивається на те, що ви не маєте влади (наразі) над ситуацією.
Ви можете йому словесно сказати, що є 2 варіанти, якщо ви забираєтесь до батьків
1. Родич наймає за пару годин міцних хлопчиків з охоронної служби, та на підставі документів викидає його з квартири, без речей, змінює замки
2. Квартира продається як ’проблемна’ за менші гроші і нові власники приїждають з ключами та зімнюють замки за його відсутності та встановлюють сигналку. Він отримує значно меншу кількість грошей при продажу, оскільки ціна квартири включає ’проблемного’ жителя, який не має права жити, але не вибирається з неї. При спробі проникнути у квартиру приїжджає охоронна служба та здає його у поліцію як грабіжниа.
Мамзелькин
• 09 марта 2019
Ответ дляДлинноНожка
От бачите.
складно це все.
я б так хотіла продовжувати жити в квартирі до продажу, потім купити щось маленьке - і одразу переїхати.........( але, бачу, це нереально
Забагаловка• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
дорогая моя автор, и Вы, и Вашему мужу, и Вашему ребенку де-юре ничего с этой квартиры не светит
.
Если нет договора о внесении мужем 60% в долю при покупке, то на что Вы сами сейчас можете расчитывать. А если еще и родственники Вашего же родственника узнают об этих разбопках, то именно Вас вместе с мужем могут попросить свалить из квартиры.
Как Вы можете дклить при ращводе то, что ни Вам, ни Вашему мужу не принадлежит?
. Если нет договора о внесении мужем 60% в долю при покупке, то на что Вы сами сейчас можете расчитывать. А если еще и родственники Вашего же родственника узнают об этих разбопках, то именно Вас вместе с мужем могут попросить свалить из квартиры.
Забагаловка• 09 марта 2019
Автор, а кто остальнеые 40% вкладывал при покупке квартиры.
И все таки, почему в ней никто из вас не прописан.
Фрикаделька• 09 марта 2019
Ответ дляМамзелькин
но так ничего не получится. Юридически Вы живете в его собственности. При разводе квартира никак делиться не будет.