Стильная штучка• 09 марта 2019
Хлопець хоче голосувати за Зе.
Я чесно не сильна в політиці і знаю, що чесних там практично немає. Але людина яка хоче голосувати за ...в мене немає слів як його обізвати. Після 14 року в мене рвотний рефлекс на це чудо. Яке просило вибачення в Кадирова.., і готове стати на коліна перед тим хто убив тисячі наших.
Сказати , що розчарувалась в своєму мч це нічого не сказати.
Він не розуміє... а чо так!!!
Давно були дзвіночки... але все шукала позитивні сторони. На жаль ((( він з тих хто податки платити не хоче і всі йому винні.
Хто скаже куди гірше ніж зараз, гляньте що з Сирією, що Мадуро зробив з Венесуелою.
В мене страх перед війною, бо мої батьки втікали з Абхазії коли там братья прийшли на «помощь».
Вийшло довго, але багато емоцій ((
Він не розуміє... а чо так!!!
Вийшло довго, але багато емоцій ((
Манька Галченок• 09 марта 2019
Да, все пойдут за пороха.
Сколько вам платят за такие посты? Ну скуууууууууучно же...
Жидкость для снятия глаз• 09 марта 2019
вброс не засчитан, 30 серебряников вам не заплатят. Топорно работаете
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляМанька Галченок
Да, все пойдут за пороха.
Я за Смешка взагалі.
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Просто я не можу сприймати людину, яка буде голосувати за Зе.
І шкода потраченого часу(((
Пупуговка• 09 марта 2019
В жбан порохоботы!!!
Все равно вам ничего не светит, чем больше вы на земле гоните, тем больше у него рейтинг!!!
Мао_Мяо• 09 марта 2019
та вани бесплатно, за ідею
угаманіться, ахтор, усі проголосують за кого вам треба, не переживайте ви так
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляПупуговка
В жбан порохоботы!!!
Ви що взагалі? Якщо проти цього прища, то порохобот?
Аноним_1600• 09 марта 2019
А я за Ю, чоловік за Зе, батько за Вілкула, тесть єдиний в нашій родині за Пороха. Мене що, всіх на фіг послати? Кожен мє власну думку і власні мотиви.
Ку-кусик• 09 марта 2019
Зе лучший президент! А если вам заплатили хорошо, то возьмите деньги и молча сидите.
Ку-кусик• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
І шкода потраченого часу(((
Пор*х привёл нашу страну в ж. Зе реально лучший
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляМао_Мяо
та вани бесплатно, за ідею
Я переживаю, що потратила час на людину. Якій вірила і строїла плани.
В нього всі зараз навколо винуваті. Хоч його другові не помішало заробити собі на Теслу. А він каже прийде Зе і всіх розкулачить не буде олігархів іткд.
Здається трохи двинувся на цій темі.
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляАноним_1600
Ну він ще мені не чоловік. Просто якось зразу людина впала((
Несе таку ахінею. Як тільки Зеленський його спасе.
Сам десь набрав кредитів, сам признався швидко гроші. Поставив на Паріматч і все програв.
Ответ дляСтильная штучка
Здається трохи двинувся на цій темі.
Олька Модниця• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
А ви не помічали, він зимою снігурів не їв?
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляДюйм оф о4ка
Простите автор я не сторонник Зеленского но как человека уважаю ,а от вас рвотный рефлекс
А де він заслужив повагу? Як країну називав проституткою? Як наркоману можна довірити країну. ?
Олька Модниця• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Так Черновецький же не претендує.
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляДюйм оф о4ка
Уважаемая кто вы такая чтоб человека грязью поливать ,плохо вас мама воспитала Сами в жизни чего добились
Ну ви то точно добились. Сидите на бабському форумі.
В 25 років я маю авто і квартиру на стадії іпотеки?
Мочалкин блюз• 09 марта 2019
Интересно, а вы за кого будите голосовать????
Я лично тоже больше склоняюсь к ЗЕ!)
Очень добрый аноним• 09 марта 2019
Я тоже не понимаю, как можно шоумена и клоуна без опыта в политике всерьез рассматривать на роль президента. Даже в мирной стране со стабильной крепкой экономикой.
Хотят себе нервы пощекотать, что ли...
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Так Черновецький же не претендує.
Удалено администрацией...
Стильная штучка
• 09 марта 2019
Ответ дляТаПрямТам
А с чего он вдруг наркоман? Вы с ним употребляли? Если нет то не нужно клеевой заниматься.
Удалено администрацией...
Ответ дляОчень добрый аноним
Хотят себе нервы пощекотать, что ли...
А чего сразу клоуна? Вам его профессия не нравится? Так профессия не является критерием для поста президента.