Стильная штучка• 09 марта 2019

Хлопець хоче голосувати за Зе.

Я чесно не сильна в політиці і знаю, що чесних там практично немає. Але людина яка хоче голосувати за ...в мене немає слів як його обізвати. Після 14 року в мене рвотний рефлекс на це чудо. Яке просило вибачення в Кадирова.., і готове стати на коліна перед тим хто убив тисячі наших.
Сказати , що розчарувалась в своєму мч це нічого не сказати.
Він не розуміє... а чо так!!!
Давно були дзвіночки... але все шукала позитивні сторони. На жаль ((( він з тих хто податки платити не хоче і всі йому винні.

Хто скаже куди гірше ніж зараз, гляньте що з Сирією, що Мадуро зробив з Венесуелою.
В мене страх перед війною, бо мої батьки втікали з Абхазії коли там братья прийшли на «помощь».
Вийшло довго, але багато емоцій ((
Олька Модниця• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Удалено администрацией...
Да, стрьомне у Вас середовище, одні наркомани, що з Зеленським тусуються, змінюйте коло спілкуння.

Н Евгений• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Удалено администрацией...
ПАЦАНКА О• 09 марта 2019
Ответ дляMs. Доброта
Бан идите за политику за тролизм политический
Согласна. Тема о том, какой кайфовый артист Зеленский.
автор Стильная штучка • 09 марта 2019
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не вам решать где мне сидеть
Ну а не вам мені тикати, чого я добилась. !!!
ura1981• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
А де він заслужив повагу? Як країну називав проституткою? Як наркоману можна довірити країну. ?
А силочки можна?
Особливо на вибачення перед кадировим
Н Евгений• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Терпеть не могу когда ,людей не уважают льют грязь
Ната_2012• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Удалено администрацией...
Тта мало ли что воины там попросили. Что теперь, всем бежать и выполнять любую их просьбу? Что значит попросили? С чего вдруг он обязан их слушаться?
Басноплетка• 09 марта 2019
Слишком толсто. Не получается , тренируйтесь на кошках.
Не прохожу мимо• 09 марта 2019
Ответ дляМочалкин блюз
Интересно, а вы за кого будите голосовать????
Я лично тоже больше склоняюсь к ЗЕ!)
А что Вам в нем импонирует?

Проработник• 09 марта 2019
Ответ дляКу-кусик
Пор*х привёл нашу страну в ж. Зе реально лучший
Ага
Подскажите плиз• 09 марта 2019
Автор, вашему бреду никто не верит, не старайтесь
Олька Модниця• 09 марта 2019
Ответ дляПроработник
Ага
А сьогодні ми в країні кого живемо?
ura1981• 09 марта 2019
Ответ дляПроработник
Ага
А коломойський чим вам не подобається?
Чи пара яник і путін вам більше подобались
Любящая болтать• 09 марта 2019
Ответ дляura1981
А коломойський чим вам не подобається?
Ну а те що вивів з країни ярди дол. То нічого? Те що не платив податки теж норм?
Проработник• 09 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
А сьогодні ми в країні кого живемо?
В незалежній країні поки що.А коли президентом стане Зеломойській,то навряд чи ми залишимося незалежною державою.
Как говорится ничего личного,на коленях в Россиюшку приползем,Зеленский обещал.
Манька Галченок• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Ну він ще мені не чоловік. Просто якось зразу людина впала((
Несе таку ахінею. Як тільки Зеленський його спасе.
Сам десь набрав кредитів, сам признався швидко гроші. Поставив на Паріматч і все програв.
#су**б**дь, упала со стула: кредиты, париматч - пацанчик нормальный, для семьи подходит, а голосовать за ЗЕ- в топку.
Боже, вы б хоть троллить научились нормально
ura1981• 09 марта 2019
Ответ дляЛюбящая болтать
Його гроші що хоче то і робить з ними
Порох що інакше робить? Тіль те саме він вже називає ’’оптимізацією податків’’ а не офшорами
Олька Модниця• 09 марта 2019
Ответ дляПроработник
В незалежній від кого? Від людей, від грошей?
60 метров сметаны• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
аааааа Вас только от его политического выбора тошнит? ))))

Проработник• 09 марта 2019
Ответ дляura1981
А коломойський чим вам не подобається?
С Коломойским,и его манерой ведения бизнеса,я знакома 15 лет.Этот человек,кроме выгоды не будет думать ни о чем.Ему плевать на Украину,он ее воспринимает только как площадку,где он зарабатывает деньги.А как живут рабы,то дело десятое.Будет выгодно продать нас соседям,он продаст.Нужно будет что то сделать выгодное,но противоречащее моральным принципам,он ни секунды не будет сомневаться.Он хороший бизнесмен,я не спорю.Деньги зарабатывать умеет,но только для себя.Что в Украине происходит,ему фиолетово,он здесь не живет уже лет 7.Дорвавшись до власти,выжмет всё для себя.Вы не сомневайтесь.И Зеленский ему нужен лишь для одного,чтобы никто не бил по рукам.
ОдинРазНадетое• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Я за Смешка взагалі.
Смешко тот же ГБшник....
Потому еще не ясно что лучше....
ОдинРазНадетое• 09 марта 2019
Ответ дляСтильная штучка
Просто я не можу сприймати людину, яка буде голосувати за Зе.
І шкода потраченого часу(((
Вы совсем смешная ?
А если он бы за Кошулинского был, то вы бы его любили сильнее или меньше ?
ura1981• 09 марта 2019
Ответ дляПроработник
Чомусь коли двіжнять в 2014 почавсь тільки один коломойський гроші роздавав за сєпарів і відстояні військові частини
Так що хто що хоче продати і кому то ще питання...
Любящая болтать• 09 марта 2019
Ответ дляura1981
Його гроші що хоче то і робить з ними
Да ви супер економіст. Гроші держави !!!його гроші три рази ха.
Любящая болтать• 09 марта 2019
Ответ дляОлька Модниця
Від Росії і це вже не мало.
Любящая болтать• 09 марта 2019
Ответ дляura1981
Жодна людина не отримала і тисячі. Не вірте всьому.
ura1981• 09 марта 2019
Ответ дляЛюбящая болтать
Тану...
А чого його і досі не посадили?
А всі відкриті справи вже позакривали так як нічого довести не можуть
Кашпо• 09 марта 2019
Ответ дляКу-кусик
Зе лучший президент! А если вам заплатили хорошо, то возьмите деньги и молча сидите.
Лучший? По каким критериям?
В чем он силен?
Вот я не в курсе всех кандидатов. Расскажите мне о Зе чтобы я тоже захотела назвать его лучшим, пока еще кандидатом и проголосовать за него.
Возможно не я одна не знаю о сильных сторонах.
ura1981• 09 марта 2019
Ответ дляЛюбящая болтать
А готівку яку він провизов в військову частину?
Та навіть якщо ніхто нічого не отримав, то Коломойський по суті єдиний олігарх який виступив по суті проти росії, всі інші сиділи як щурі і чекали ’’що буде далі’’
Аноним_1435• 09 марта 2019
Автор, голосуйте за кого хотите. Зачем сюда грязь лить??