Зам. зав. Анонима• 10 марта 2019

Будете голосовать за Порошенко?

Результат:
вже голосів: 332
243 (73.19%) нет
89 (26.81%) да
Blekvud• 10 марта 2019
Ответ дляМюллерная
Вы знаете,в последнее время,все кто так гордился,что может наконец-то розмовляти рідною мовою,розмовляють польською,угорської,чешскькою....
Це добре знати багато мов!

пышка_мышка• 10 марта 2019
Да
Фрикаделька• 10 марта 2019
Ответ дляАноним_1454
В мае опять газ дорожает! Кто виноват? Действующий президент? Предидущие? За кого голосовать?! Это трындец, товарищи!!
То папередники виноваты.
За них не голосуйте.
Лгин• 10 марта 2019
нет.

никогда ему ВК не прощу.

и это наименьшее зло от него.
pof• 10 марта 2019
Ответ дляКуратор дебошей
Так буду. Не розчарувалась. Вдячна, що не сиджу в підвалі і розмовляю рідною мовою.
Модератор-Татьяна• 10 марта 2019
C этого момента писать под анонимами в этой теме запрещено! С уважением, Администрация.
аленка03• 10 марта 2019
Ні, ні, і ще раз ні. Я й перший раз не голосувала, а тепер тим більше, ще й як виплив скандал з його напарником Свинарчуком . Працюю в продуктовому магазині, так раз на рік трусять алковідділ, і кажуть , на яку суму є вказівка на штраф, а тут не перевіряти 5 років держзакупки в оборонній сфері під час війни , то це зрозуміло, що в долі Порох і КО.