Зам. зав. Анонима• 10 марта 2019
Будете голосовать за Порошенко?
Результат:
вже голосів:
243 (73.19%)
нет
89 (26.81%)
да
Фрикаделька• 10 марта 2019
Ответ дляАноним_1454
В мае опять газ дорожает! Кто виноват? Действующий президент? Предидущие? За кого голосовать?! Это трындец, товарищи!!
То папередники виноваты.
За них не голосуйте.
Модератор-Татьяна• 10 марта 2019
C этого момента писать под анонимами в этой теме запрещено! С уважением, Администрация.
Ні, ні, і ще раз ні. Я й перший раз не голосувала, а тепер тим більше, ще й як виплив скандал з його напарником Свинарчуком . Працюю в продуктовому магазині, так раз на рік трусять алковідділ, і кажуть , на яку суму є вказівка на штраф, а тут не перевіряти 5 років держзакупки в оборонній сфері під час війни , то це зрозуміло, що в долі Порох і КО.