15 апреля 2019

В кого діти підлітки палять або палили?

Доброго дня. Дівчата, в кого діти підлітки курять або курили? Як боротися ? ПОРАДЬТЕ.?
Моя ситуація. Хлопчик 13 рокі, спортсмен/карате маємо багато досягнень почав курити, ховається але знаю точно, що курить. Батька не має виховую сама. Напишу як боролася- розмови з тренером, розмови з лікарем невропатологом ( є дійсно проблеми , часто болить голова, поганий кровоток до голови)все обіграли так що це тільки від нікотина , зараз лікуємося, почали ходити до психолога (пройшли 3 сеанси) в нас місті є центр реабілітації дітей інвалідів, разом з психологом ходив до цих діток допомагав їй з ними, наголошували що дітки хочуть бути здоровими, та борються за життя , мій син приходив додому та дуже чутливо про цих діток розповідав. Дома теж розмовляємо що треба цінувати своє здоров’я, але в мене тільки одне розчарування палити ми не кидаємо , вчора прийшов з вулиці з запахом цигарок, сьогодні знову зранку боліла голова…… Що робити не знаю, відпустити ситуацію ?????? чи як з нею боротися???? Палити нам неможна категорично здоров’я та спорт
Черепаха Тортила 15 апреля 2019
вам не можна чи сину? в 13 років пора вже відділится від дитини
пАлАвинкА 15 апреля 2019
Значит среда влияет на него больше чем Вы. Присмотритесь к школе.
Мелочунь 15 апреля 2019
В школе одноклассники курят? Нет у него своей головы увы(( можно попытаться с другими родителями вместе бороться, но вряд ли из этого что-то получится, пока сам не поймет.
Как голова будет болеть таблетки не давайте, пусть терпит побочку и выводы делает.
Чавонадо 15 апреля 2019
Знаете, автор, я вот так начала курить. У меня были курящие друзья, в компании курили многие, но у меня даже желания не возникало. А потом мама - от тебя воняет, ты купишь. Раз,, другой, пятый. Я на психе, что мама мне не доверяет... Закурила. Да, глупый детский поступок, но я дитем и была. Запах не равно курит. Попробуйте начать с доверия.
Мая твая не панимать 15 апреля 2019
я заметила что в большинстве курят люди у которых стресс, вялотекущий стресс, проблемы, нервы, какие то нерешенные тянущиеся вопросы.
поэтому есть мнение шо вы того сына своего просто забебали воспитанием, поучанием, детьми ивалидами, психологом простигосподи сбежать от вас он пока не может поэтому курит.

потому что после прочтения вашего поста мне сразу захотелось бежать от вас и вашей заботы світ заочі.
Гопница-Советчица 15 апреля 2019
и что? ну курит? ничего вы не сделаете
так что расслабтесь и примите тот факт, что ребенок не грудничок уже
Мая твая не панимать 15 апреля 2019
а если плохой кровоток к голове то вам к остеопату - он вам кровоток вмиг наладит без таблеток и психолога.
Хлопаю ресницами 15 апреля 2019
зависим сын от мнения окружающих его сверстников...другой версии нет...пробуют курить все,ь но на постоянной основе курить-выбор вашего сына
Воздух в банке 15 апреля 2019
Предложите съесть целые сигареты , запивая молоком. Если сможет, скажите, что разрешите курить хоть дома на диване
Мая твая не панимать 15 апреля 2019
Ответ дляВоздух в банке
Предложите съесть целые сигареты , запивая молоком. Если сможет, скажите, что разрешите курить хоть дома на диване
ну шо за бред
Сам себе Петросян 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
вам не можна чи сину? в 13 років пора вже відділится від дитини
вы серьезно? может и живет пусть сам??
Черепаха Тортила 15 апреля 2019
Ответ дляСам себе Петросян
вы серьезно? может и живет пусть сам??
я про психологічне відокремлення - ’нам не можна’, ’ми маємо досягнення’, навіть ’ми покакали’ в 2 роки звучить смішно, а тут про підлітка пишуть
Воздух в банке 15 апреля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
ну шо за бред
А вы попробуйте)
Сам себе Петросян 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
я про психологічне відокремлення - ’нам не можна’, ’ми маємо досягнення’, навіть ’ми покакали’ в 2 роки звучить смішно, а тут про підлітка пишуть
ну это да.
Но в 13 лет нужен глаз да глаз!!
Мая твая не панимать 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
я про психологічне відокремлення - ’нам не можна’, ’ми маємо досягнення’, навіть ’ми покакали’ в 2 роки звучить смішно, а тут про підлітка пишуть
вот вот и я про то.
мама душит заботой, нет личного пространства
Черепаха Тортила 15 апреля 2019
Ответ дляСам себе Петросян
ну это да.
Но в 13 лет нужен глаз да глаз!!
занадто контролювати теж не можна, тоді, навпаки, буде на зло робити, в мене теж дочка майже такого віку
Yana-Yanochka 15 апреля 2019
Подростковый интерес, не более того. Мой покуривает (сказали мне),но при этом запаха от него сигарет нет,провели воспитательную беседу. Но однозначно(как по мне перебор) к наркологу , психологу вести его не буду.
Дама_с_караваем 15 апреля 2019
Моему 13. Пока не курит. Но не курят и его друзья. Зная своего сына, точно уверена, что курили бы друзья - курил бы и он. Окружение имеет ооооочень большое влияние в таком возрасте. Увы.
Yana-Yanochka 15 апреля 2019
сыну 15
Сам себе Петросян 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
занадто контролювати теж не можна, тоді, навпаки, буде на зло робити, в мене теж дочка майже такого віку
и у меня дочери 12. Лучше перебдеть, я вам скажу.
Она мне такое рассказывает про некоторых девочек, которым мамы позволяют и доверяют...
Дама_с_караваем 15 апреля 2019
Знаю по себе. В 15 лет пробовала многое. Покуривала. Но став постарше, я наигралась и поняла что мне это не нужно. Но это пришло не ранее 20 лет.
Черепаха Тортила 15 апреля 2019
Ответ дляСам себе Петросян
и у меня дочери 12. Лучше перебдеть, я вам скажу.
Она мне такое рассказывает про некоторых девочек, которым мамы позволяют и доверяют...
і яким чином ви б змусили її кинути палити? розповіді про шкідливість абсолютно не дієві, згадую себе в такому віці - просто хотілося попробувати, щоб не відставати від компанії, батьки не знали, нотацій ніхто не читав, тому інтерес швидко пропав.
Сам себе Петросян 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
і яким чином ви б змусили її кинути палити? розповіді про шкідливість абсолютно не дієві, згадую себе в такому віці - просто хотілося попробувати, щоб не відставати від компанії, батьки не знали, нотацій ніхто не читав, тому інтерес швидко пропав.
нужно не допустить до этого.
Черепаха Тортила 15 апреля 2019
Ответ дляСам себе Петросян
нужно не допустить до этого.
така наївність
Сам себе Петросян 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
така наївність
ок, пусть будет по вашему)
Проработник 15 апреля 2019
Дочка купила лет с 12 и до 16, никакие объяснения и уговоры не помогали. Тоже спортсменка и отличница. В 16 просто бросила сама, сказала, что уже накурилась.
автор МУСЯкомарова 15 апреля 2019
Ответ дляЧерепаха Тортила
я про психологічне відокремлення - ’нам не можна’, ’ми маємо досягнення’, навіть ’ми покакали’ в 2 роки звучить смішно, а тут про підлітка пишуть
А я гадаю що підлітковий вік треба пережити разом , до речі і досягнення теж наші, до я теж дуже багато прикладаю зусилля
автор МУСЯкомарова 15 апреля 2019
Ответ дляМая твая не панимать
я заметила что в большинстве курят люди у которых стресс, вялотекущий стресс, проблемы, нервы, какие то нерешенные тянущиеся вопросы.
поэтому есть мнение шо вы того сына своего просто забебали воспитанием, поучанием, детьми ивалидами, психологом простигосподи сбежать от вас он пока не может поэтому курит.

потому что после прочтения вашего поста мне сразу захотелось бежать от вас и вашей заботы світ заочі.
Нічого поганого не бачу в тому що я виховую та поучаю свою дитину, мій син проти свого бажання нічого не робить, навіть уроками його не довбу , ну не враховуючи елементарні питання прибрати в себе кімнаті та поїсти суп)))) похід до психолога та діти вирішили спільно, нічого проти не мав . Доречі з дітками йому подобається проводить час, сказав що дуже важливо бути для когось важливим.
автор МУСЯкомарова 15 апреля 2019
Ответ дляПроработник
Дочка купила лет с 12 и до 16, никакие объяснения и уговоры не помогали. Тоже спортсменка и отличница. В 16 просто бросила сама, сказала, что уже накурилась.
Дякую). Значить буду відпускати цю ситуацію. Та буду чекати 16років))) може теж накуремся
Мая твая не панимать 15 апреля 2019
Ответ дляМУСЯкомарова
Нічого поганого не бачу в тому що я виховую та поучаю свою дитину, мій син проти свого бажання нічого не робить, навіть уроками його не довбу , ну не враховуючи елементарні питання прибрати в себе кімнаті та поїсти суп)))) похід до психолога та діти вирішили спільно, нічого проти не мав . Доречі з дітками йому подобається проводить час, сказав що дуже важливо бути для когось важливим.
себе дороже иметь что то против
вы ж по психогам затаскаете да разговорами мозг вынесете
его курение это форма протеста ИМХО
дайте больше свободы человеку