Самая СоветЧиваЯ• 25 апреля 2019

Як вже дістав цей ларингіт (((

Вже раніше писала, як дитина по другому кругу захворіла ларенгітом.
Коротентко дочці 4,5 роки, перший кашель "лающий" був у вівторок, лікуємось ношпа, інгаляції беродуал, пульмікорт, бронхолітин, мілукан, еріус. Вчора ніби стало краще, пішла мокрота, у вечері піднялась температура 38,на ніч я завжди її збиваю,дала половину таблетки парацетамолу. Заснула, і тут напад ларенго спазму, викликали швидку, приїхали, помукали, кажуть хочте можемо дексаметазон вколоти? Або інгаляцію зробити. Так як температура пішла на спад зробила інгаляцію. Вона подіяла тільки через 2години. Спали сидячи біля зволодувача повітря. Чула про такі свічки, як ректодельт запитала у лікаря, той каже, що вони вже на самий крайній випадок.... Підскажіть хто їх використовував при ларингіті? Сьогодні у дитини темп 37.4-37.8, і дуже часто кашляє... Чим ще допомогти?
У кого такое было• 25 апреля 2019
Похожая ситуация. Обычно ингаляции сразу помогают, но не в этот раз. Делали снимок, бронхит. Назначили антибиотик, буквально за день намного лучше стало. Доктор говорит, что сейчас очень много атипичной флоры и не с первого раза можно подобрать нужный антибиотик. Советую вам сдать кровь и сделать снимок.

Единая страна!• 25 апреля 2019
Ответ дляУ кого такое было
А какой антибиотик помог?
Почемучка• 25 апреля 2019
ларингоспазм- это разве не крайний случай? у сына был ларингит в 2 года, я думала, что с ум а сойду за те первые 2 ночи, температура высокая, кашель ужасный, ночью начинался пристут, купировали ректодельтом, побочек не заметила, подействовало быстро.
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 апреля 2019
Ответ дляУ кого такое было
Аналіз крові здавали, лікар сказав що АБ не потрібен , у нас була ще ангіна, останній день АБ був в неділю (((
УлыбАчка• 25 апреля 2019
знакомая делала ингаляцию с гидрокартизоном, говорит что малой ни разу за ночь не кашлянул, а до этого успокоиться не мог
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 апреля 2019
Ответ дляПочемучка
Крайній випадок, стиноз (
Почемучка• 25 апреля 2019
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Крайній випадок, стиноз (
а он не так далеко после спазма, по ребенку нужно смотреть, конечно, мой чуть ли не синел, дыхание перевести не мог

выходные пролетают• 25 апреля 2019
до 5 лет потерпите. у нас был стеноз, забирала скорая, кололи гидрокартизон, ингаляции, был ужас просто! после 5 лет уже 3 года Слава Богу нет такого
Почемучка• 25 апреля 2019
после 3х дней становится легче, так что ждите. Выписывали от кашля аскорутин, правда, посыпало на него немного, но кашель стал влажным
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 апреля 2019
Ответ дляПочемучка
Всю ніч не спала, слухала дихання, чоловік в ночі поїхав і купив свічки але не ставила...
Тамбовский мел• 25 апреля 2019
Ставила Ректодельт при ларингіті доньці, кашель лаючий пройшов за 10 хвилин. Не бачу в ньому нічого поганого. Коли донька була маленька, один раз робили укол преднізолону, теж швидко знімає ларінгоспазм, педіатр призначав і сам робив.
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 апреля 2019
Ответ длявыходные пролетают
Дякую
Надіюсь переросте
автор Самая СоветЧиваЯ • 25 апреля 2019
Ответ дляТамбовский мел
Я побоялась без консультації їх ставити, лікар сьогодні сказав, що це дуже сильний гормон. І поки не поспішати але відчуваю що на ніч прийдеться
Тамбовский мел• 25 апреля 2019
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Кількість гормону не велика, і принаймні дитинка не буде заходитися в кашлі та нормально спати.
Ще давала потрішки боржомі теплу, тільки обов´язково випустити газ (довести до кипіння), теж заспокоює сухий кашель, лікар порадила.
Vika_mis• 25 апреля 2019
Голосовой покой, одетый ребенок, открытое окно, увлажнитель, тёплое питьё, при стенозе колола дексаметазон (легче становилось минут через 30). Муколитики не давала, хотя назначали. У моего малого их приём заканчивался бронхитами с антибиотиком. Без муколитиков на обильном питьё быстрее выскакивал из ларингита.
Чупокабра• 25 апреля 2019
Удалено администрацией...