забиякина• сегодня в 18:25
Хто правий: клієнт чи консультант?
Зробіть вибір:
вже голосів:
клієнт
консультант
тиць
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ длязабиякина
Тому що це говорить про відношення до своїх працівників як до рабів яких можна цькувати, а вони і слова не повинні казати
Як добре, що у вас власник адекватний. Або навіть якщо це ви. Гадаю, пора ’клієнт завжди правий’ давно минула, має бути взаємоповага.
забиякина
• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Дуже дякую!
забиякина
• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Щоб ви не написали, такий клієнт домахається до всього. Це як на олх, мозги за*буть, нічого не куплять, або не заберуть посилку
Це правда
забиякина
• 1 час назад
Ответ дляСтриптизерка
Говорить они могут что угодно, написать должны -всего хорошего.
Кому повинні?