Армейская• 25 апреля 2019
Щеплень забагато не буває, чи не так? Відео.
Відео, дитині роблять одразу 6 щеплень.
Це звичайний американський календар щеплень. В ньому прописана максимальна кількість вакцин за раз - 8 !!!
Дивлячись це відео, згадала недавню тему про примусову вакцинацію. Ті, хто підтрумують примусову вакцинацію, ви хочете щоб таке робили з ВАШОЮ дитиною?
Благоуханочка• 25 апреля 2019
Знаю такую маму, котрая каждый год своему ребенку по 8 штук колет. Как эта кроха держится я не знаю
Слоник-тоник• 25 апреля 2019
Ответ дляБлагоуханочка
За что?
за то что стащили это сюда ....,если не жил там и не знаешь вообще о медицине и педиатрии США, лучше молчи и не позорься
Армейская
• 25 апреля 2019
Ответ дляСлоник-тоник
Мовчи і мочки віддавай своїх дітей на тортури.
Ось американський календар щеплень.
Слоник-тоник• 25 апреля 2019
Ответ дляАрмейская
Ось американський календар щеплень.
Удалено администрацией...
Армейская
• 25 апреля 2019
Ответ дляРепетиторша
Хто Ви за освітою, автор?
Не турбуйтеся, моя освіта не дозволяє мені так знущатись з дітей.
Пенять на зеркало• 25 апреля 2019
Ответ дляАрмейская
В США вакцины совершенно другие, все безопасно. Делали и делаем и будем делать, все ок. И в нашей школе у всех прекрасная реакция.
Слоник-тоник• 25 апреля 2019
шо вы мелите,там так же отказываются от вакцинации по мед показаниям,по религиозным и прочим соображений,а также есть округи где обязательно вакцинация и наоборот,хватит уже херню нести!и не сравнивайте Штаты с Украиной
Армейская
• 25 апреля 2019
Ответ дляПенять на зеркало
Не існує безпечних вакцин.
Королева Сарказма• 25 апреля 2019
Ответ дляАрмейская
Ось американський календар щеплень.
ви не у США, тому можете спокійно сидіти в секті антипрививочників, ваша дитина нікому, крім вас, не потрібна
Репетиторша• 25 апреля 2019
Ответ дляАрмейская
Невже Ви медик і провели дослідження у сфері вакцинаціі, щоб щось стверджувати? Я не прихильник вакцинації в нашій країні, але бездумно постити дурниці з власними умовиводами мені на думку не спадає
Сигарный шланг• 25 апреля 2019
Ответ дляАрмейская
Не існує безпечних вакцин.
Жить вообще опасно.
Особенно, в окружении некоторых.
никогда такого не было• 25 апреля 2019
Автор я вам розповім з власного досвіду.
Приходите до американського лікаря і кажете, що хчете не 8 на раз а по одній. Вам без проблем назначать 8 візитів.
Не всі американські батьки можуть собі позволити таку розкіш, як відпрошуватися з роботи, забирати дитину з ясель, везти до лікаря. Як би там не було ніхто вам не відмовить. Язик маєте, переконання маєте - встали і озвучили. Вам навіть слова поперек не скажуть.
Особливо переляканим (одну таку знаю, це я про себе) навіть замовлять вакцину без якогось компоненту, бо так переляканій захотілося. Все просто, легко і без скандалу.
Му ма му ма му• 25 апреля 2019
Ответ дляПенять на зеркало
И каждый 4-й - аутист.
Хитрушка-чекушка• 25 апреля 2019
Ответ дляникогда такого не было
бедные америкапнские родители
жаль ,супруниха не у них ,а унас проводит реформы
Армейская
• 25 апреля 2019
Ответ дляникогда такого не было
Частіше буває навпаки. Приводять дитину до лікаря, лікар каже щоб ішли зробили 8 щеплень. І американським батькам навіть в голову не приходить ослухатись лікаря. Вони і не в курсі, що можна робити по 1 щепленню.
У вас менталітет інший, ви знаєте що лікарі не завжди праві, і не завжди діють в інтересах дитини.
никогда такого не было• 25 апреля 2019
Ответ дляАрмейская
Годі вам, чому це ви думаєте, що їм в голову не приходить) Все приходить.
І про 8 ви теж, м´яко кажучи, загнули.
Я не маю можливості це прокоментувати у деталях, бо навіть проживаючи в Америці не можу точно сказати, що як і де колять. Кожен штат має свій графік, поняття не маю, що за графік ви навели. Є штати де всього 2 щеплення обов´язкові, а ви тут про 8 за раз :) Але вам видніше, звісно :)
І про 8 ви теж, м´яко кажучи, загнули.
Дежурняшная• 25 апреля 2019
Ответ дляПенять на зеркало
объясните тогда за что родителям выплачивают миллионы долларов вакционационые суды? И почему родители протесты устраивают по стране? Я вот в Европе и скажу что очень даже опасны вакцины здесь. И Де Ниро обещал 100 тыс $ из своего фонда если докажут что вакцины безопасны, что то очередь не стоит за деньгами.
Ковбой Хагис• 25 апреля 2019
Ответ дляДежурняшная
100%. И каждый родитель решает сам, подвергать ли опасности своего ребенка.