Барабасиха• 03 мая 2019
Холодильник 1 метр 80 см Маленький или норм?
Нам другой не влазит из за газ. счетчика(( или переносить его, или холодильник ставить у входа справа ( кухня П образная) или брать 1.80 , что скажите?
КохайтесьЧорнобровi• 03 мая 2019
У нас такий, ще й вузький. Вистачає з головою. Але я не закуповую продукти на тиждень, купую раз на 2 дні потроху
Мексиканочка• 03 мая 2019
Якщо вам не принципово морозильну камера, можна вибрати з максимальним холодильним відділом і меншою морозилкою.