ZaRaZa• 04 мая 2019
Пластиковые цветы , носите ?
На кладбище ...
У поминальні дні українці вшановують пам’ять своїх рідних та несуть на їхні могили штучні квіти, не задумуючись над тим, яку небезпеку вони собою уособлюють. Після спалювання пластикових квітів та вінків виділяється велика кількість токсичних речовин, розкладання яких у ґрунті триває упродовж сотень років.
Варто пам´ятати, що пластикове сміття – це, перш за все, шкода для природного довкілля, створеного Богом, та велика небезпека для здоров’я і життя людей.
Церква закликає відмовитися від екологічно шкідливих пластикових квітів на кладовищах, оскільки вони не мають нічого спільного з християнською вірою і не допоможуть спочилому в осягненні Царства Небесного. Душі наших померлих близьких не потребують матеріальних нагород. Найкращим виявом пам’яті та любові до рідних будуть ваші відкриті серця та щира молитва за упокій душі.
Слепок стопы• 04 мая 2019
А зачем их сжигать? Носят наверное не для того, чтобы потом кто-то их жег
Пацаааааааан• 04 мая 2019
Ответ дляСлепок стопы
+100
Госпожа_тамагочи• 04 мая 2019
Нет. Не ношу уже 3 года. Сначала на меня все смотрели с осуждением и осуждали, но уже многие делают так же.
Дюагональ• 04 мая 2019
Ответ дляСлепок стопы
А для чого?
ви не розумієте,що квіти через пів року вирогають і забруднюются, їхх викидуають у сміття, потім їх везуть на сміттєзвалище, де воно лежить віками, чи спалюють?
Ні, я вдома сортую сміття, здаю пластик на переробку, і намагаюся не користуватися пластиком, коли цього можна уникнути. Плюс до того вважаю, що штучні квіти це несмак. Це як на Великдень в храм нести посвятити кошик зі штучними пасками і крашанками.
ZaRaZa
• 04 мая 2019
Ответ дляСлепок стопы
Имеется в виду сжигание старых цветов , а куда их девать ? Я не ношу -покупаю по 2 цветочка всем на могилки ...
Не надо печалиться• 04 мая 2019
Ответ дляСлепок стопы
А что с ними делать потом, когда они уже выгорели на солнце и стали старыми и страшными? В земле они будут разлагаться десятилетиями.
Госпожа_тамагочи• 04 мая 2019
У меня брат жил в деревне. Недавно его хоронила. Так там люди, вместо цветов несут деньги. Это мне очень помогло. Теперь и я так буду делать. Надо помогать живым.
Елена Майборода• 04 мая 2019
Ответ дляСлепок стопы
Их потом разносит ветром по всей округе. Не монимаю эти венки, никогда их не ношу
Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2019
Нет не ношу года 3 как, у нас 4 могилы, и нужна существенная сумма на эти цветы, а с деньгами сейчас туго(((( А раньше, года 5 назад нормально жили, могли необходимое позволить и естественно много цветов разных покупала, и на кресты венки, и букеты каждому+ ещё маленькие втыкать в землю.
Пацаааааааан• 04 мая 2019
Почему после интервью этого бородатого сектанта, как там его? все вцепились в пластиковые венки?
Выбрасываемые 1,8 тыс.тонн в год пленочных фантиков от рошенок никого не смущают?
ПочтальЁнша• 04 мая 2019
не покупаю давно, и красота крайне сомнительная, и пользы никакой, и вред экологии огромный
бифидобактерияЖоржик• 04 мая 2019
мы отказались, священники многие советуют не загрязнять пластиком землю, а сажать живые цветы или класть. А ещё это какой-то цыган стайл и появилось недавно, как начали с китая возить искусственные цветы в 90ых..
бифидобактерияЖоржик• 04 мая 2019
Очень красиво барвинок цветет и растет, в тысячу раз лучше, чем пластиковый ужас..
КохайтесьЧорнобровi• 04 мая 2019
Починати треба з малого. Наприклад, вчити людей сортувати сміття і показувати інформацію про шкоду та забруднення. А якщо взяти до уваги , що ще минулого року нікому ті штучні квіти не були потрібні, то складається враження що хтось розкручує новий бізнес. Власне, я теж проти пластику і штучних квітів зокрема, але хочу зауважити , що на наших кладовищах як у циган в хаті. Хай би наші можновладці привели їх до порядку. Сучасні європейські кладовища з травою та однаковими стелами мені більш до вподоби.
Самая СоветЧиваЯ• 04 мая 2019
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
+100% аж приятно посмотреть! А у нас мрак (((
Я такое• 04 мая 2019
Ответ дляСлепок стопы
Куда вы денете этот пластик через год? Знаете,сколько он разлагается?