Самохвалова• 08 мая 2019
Чем уразнообразить меню грудничка 10 мес
Едим овощи, но без особого восторга, с каш только гречка нормально, пробовали рис и овсянку - совсем не хочет. Молочку не хочет ( раньше ел). С мясом веселее, любимое лакомство - свининой шашлык, ест язык, курицу, печень. Говядину не ест(
Получается, что пюре каждый день и гречка (
Что кушают ваши детки?
Самохвалова
• 08 мая 2019
Ответ дляВишнёвая Леди
а ви замість того, щоб давати говядину - вирішили дати те. що дітям взагалі не рекомендують - свинину, печінку, курку, яку теж в останню чергу вводять
А курку то чого в останню чергу??
Дитину що тільки говядину давать?
Вишнёвая Леди• 08 мая 2019
Ответ дляСамохвалова
А курку то чого в останню чергу??
Дитину що тільки говядину давать?
спочатку дають гіпоалергенне дієтичне м’ясо - яловичину, індика, кролика, ці види м’яса кращі за складом поживних речовин, а потім вже можна й інші