Лень гуглить• 14 мая 2019

Мій чоловік не заробляє грошей....

Дуже прошу без язвенних коментів.
У нас сім"я: я мій чоловік і наш донька 4 роки. Ми живемо в будинку який належить мені ( частину я купила, частина у спадок) будинок в дуже хорошому районі великого обласного центру, в моїй ввласності він давно, але наважилась робити ремонт коли зустріла свого майбутнього чоловіка. Деяку сумму на ремонт він дав - приблизно 30%.Абсолютно всі поточні роботи він виконував , прибрати весь двір, вивезти хлам і т д, майстри поставки доставки теж він.На сьогодні вся домашня робота фактично на ньому, якщо я не хочу прибирати и готувати, я просто кажу що не хочу цього робити.Він з першого дня міг сидіти з донечкою, ніколи просто так не буде лежати на дивані, ніколи не піде до друзів якщо знає що потрібна вдома його допомога..........дуже турботливий і люблячий, але от із заробітками печаль, заробляє тисяч 10-12 як коли, гроші його майже не цікавлять, зразу все віддасть мені, може знайомому позичити який зміг його розчулити і радіти що допоміг людині. Готрої проблеми грошей в нас немає, я заробляю достатньо.Але вся проблема в тому що інколи на мене находять приступи агресії через цю його безпосередність.Потім картаю себе за свою емоціність, за сварки.От думаю, можливо це нормально, не всі чоловіки здатні заробляти тисячі долларів?
В кого щось схоже?
Атаманша• 14 мая 2019
Да, вы правы, не всем дано. Муж компенсирует это домашней работой и уходом за ребенком, это нормально.

автор Лень гуглить • 14 мая 2019
про дім я написала до того, що він був достатньо старенький і захаращений, роботи надзвичайно багато було
Не танцую- но пою• 14 мая 2019
Автор, а лучше бы - все было на вас и он зарабатывал в 2 раза Больше?
Извините, но мне кажется , вы с жиру беситесь. Любите своего мужа и мягко его стимулируйье больше зарабатывать
Меряю линейкой• 14 мая 2019
Вы сколько зарабатываете?
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляАтаманша
моя проблема в тому, що я інколи можу це все агресивно висказати і себе не контролюю, а це все результат роботи і відповідальності на ній
Просто болталка• 14 мая 2019
У меня так тоже.
Атаманша• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
А теперь подумайте, если бы вы еще и после работы делали все то, с чем помогает сейчас муж и успокойтесь
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляНе танцую- но пою
можливо, але я думаю що він не буде більше заробляти, він як в іншому вимірі, він вивернеться сам, переверне все з ніг на голову щоб догодити нам, але не буде заробляти більше
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляАтаманша
я можу найняти людей які це все зроблять за мене

НичеНипанимаю• 14 мая 2019
Ваша реакция природная .
Вы ролями поменялись.
И взяли на себя роль мужчины в семье
Это редко нормальным заканчивается
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Зараз в мене питання стоїть в тому щоб відкрити ще один бізнес, без чоловіка я його не потяну, але як це все йому подати я не знаю
НичеНипанимаю• 14 мая 2019
Ответ дляАтаманша
Только почему то это не советуют домохозяйкам .
Никто не ценит труд хозяйки иматери .
Вечно тут крики о клушах и борщах..а мужик молодец да ?
НичеНипанимаю• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
Ещё и как подать царю думаете ?
Радостина• 14 мая 2019
А чи є у нього можливість заробляти більше? Чи це ваші бажання?
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляНичеНипанимаю
Ещё и как подать царю думаете ?
ой, я думаю, вам краще мимо пройти)))) без образ
harchushyn• 14 мая 2019
Скільки заробляєте Ви?
Мастер Класс• 14 мая 2019
Муж 12,Вы намного больше,свой дом,муж помогает во всем,нашли причину до чего докопаться?
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляРадостина
є точно є, тому мене і дратує що він не використовує свій потенціал........... 5 мов вільно , 2 вищі освіти
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляharchushyn
Скільки заробляєте Ви?
я можу відповісти, але скажіть яке це має значення?

harchushyn• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
Автор, ви взяли на себе роль чоловіка.,мужчини. Ви пишете як мужик. А ваш чоловік взяв іншу роль,яка залишилася.
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляharchushyn
і вже нічого не мжна змінити?
harchushyn• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
Має.
В більшості сімей ЧОЛОВІК заробляє левову частку і несе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ фінансову за сім´ю. А дружина заробляє не несучи відповідальності. Просто щось заробляє. От у вас так. Він не несе відповідальність за добробут вашої сім´ї. Її взяли ви.
harchushyn• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
і вже нічого не мжна змінити?
Можна. Але із спеціалістом
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляharchushyn
Можна. Але із спеціалістом
дякую, я теж про це думала, але знову ж важко вибрати спеціаліста
Белый Лосик• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
Как это «не заробляэ», 12 тысяч это не деньги? Поживите с моим и поймете, что такое «не заробляэ», когда ни копейки за 3 года брака((((
автор Лень гуглить • 14 мая 2019
Ответ дляБелый Лосик
а яі в нього плюси? чому з ним живете?
Штора с кисточкой• 14 мая 2019
Он не изменится

Напишите для себя плюсы и минусы.
И решайте - надо или не надо оно вам.

Я вижу, что для вас больше плюсов все же. Но решать вам
Научительница• 14 мая 2019
Да. Не всем ДАНО много зарабатывать. Кто-то от природы художник, музыкант, кто-то бизнесмен. Мы все рождаемся с разными способностями и миссиями в этом мире. И никогда ни в чем не бывает идеала и идеальных людей. Всегда есть какой-то минуточек, который нужно или принять как данность, или бросать.
Белый Лосик• 14 мая 2019
Ответ дляЛень гуглить
а яі в нього плюси? чому з ним живете?
Сейчас уже не живем(
Научительница• 14 мая 2019
Был бы у вас муж супер- добытчик- у него были бы все равно уже другие недостатки, которые вас так же парили бы.