Объединение, как таковое, вообще невозможно вокруг языка, украинского или русского - безразлично. По крайней мере пока в стране война и постоянный конфликт между Востоком и Западом.... Украина - многонациональная страна и, куда корректнее было бы, вообще языковую тему не поднимать, если мы действительно хотим объединить страну. Но, видимо, кто-то из властьимущих думает совершенно иначе...(((( И их цель - абсолютно НЕ объединение страны и НЕ уменьшение напряженности между регионами.....((((
Где я написала о том, что украинский язык учить НЕ нужно???? Нужно учить и знать - он государственный. Но вот ставить ограничения в бытовой сфере, запрещать литературу на русском языке, вводить языковые квоты на телевидении и радиовещании - это абсолютно лишнее... И заметьте, мы, русскоязычные, стараемся уникнуть конфликтов, обойти острые углы... Мы прекрасно понимаем украинский язык, грамотно на нем пишем, но общаться предпочитаем на русском. Я уже выше писала, что, скажем в магазинах, предпочитаю общаться с русскоязычным персоналом, но, если ко мне обращаются на украинском - воспринимаю это спокойно и отвечаю вежливо.)
закон не ограничивает язык общения в быту. Почитайте же наконец закон, чтоб не нести ересь. Вы черпаете информацию из субъективных источников, вместо того, чтоб прочитать и САМОСТОЯТЕЛЬНО составить свое мнение.
Война началась не из-за того, что Янукович вопрос языка не поднимал.... Но, в дальнейшем, в ходе войны, в течении 5 лет - очень умело использовался, чтобы разжигать межнациональную вражду....((
вражду между западом и востоком начал разжигать именно Овощ. я прекрасно помню те выборы, ту пропаганду: страшилки про изнасилованных женщинах с востока, вырезанных звездах на спинах и пр.
Не ограничивает, да.... Только ненавязчиво рекомендует.... ((( ’Хто говоритиме українською? Всі громадяни України та ті, хто хоче стати громадянином України. Серед посадовців українською вільно мають розмовляти, наприклад, президент, голова парламенту та його заступники, прем’єр-міністр та віце-прем’єри, голови міністерств та усіх державних установ, депутати, держслужбовці, посадові особи органів місцевої влади, судді та адвокати, викладачі та медпрацівники. Де говоритимуть українською? У публічному просторі, державному та комунальних секторах, у сфері обслуговування, у підписах та маркуванні товарів та послуг. Це, зокрема, стосується і медичної допомоги, і обслуговування на транспорті, і у публічних закладах. Комп’ютерні програми повинні будуть мати інтерфейс державною мовою та/або англійською мовою або мовами Євросоюзу. У театральних виставах та при дубляжі кінофільмів також використовуватимуть українську. На телебаченні, в інтернеті та друкованих ЗМІ. Скрізь. Передбачається, що держава гарантує право на отримання освіти державною мовою.’ Все це – не поширюється на мову приватного спілкування та релігійних обрядів.
Ну, поскольку я неверующая, на русском языке я могу говорить только дома - и все.((
Дубль два: читайте закон, а не чье-то мнение о нем. Понимаю, закон тяжелее прочитать, вникнуть, но гораздо эффективнее.
А до чого тут міжнаціональних суперечки? Усі, хто розмовляє російською-росіяни?
Абсолютно нет.... Но разве не это постоянно вкладывалось всем в уши и, на Советчице, в том числе? И тех украинцев, которые хотели общаться на русском языке, называли - сами знаете как, и посылали - тоже знаете куда...((( И кстати - одна из тем на Советчице, о том, как ’патриоты’ начали раскачивать лодку, датирована февралем 2014 года.... https://sovet.kidstaff.com.ua/question-349187
Вы стучитесь в закрытую дверь. Бесполезно. Утешает только то, что в быту агрессивно настроенных украиномовных сограждан я не встречала, только в интернете) в основном на советчице
еще нам позволено думать и видеть сны на русском) пока, во всяком случае))
Команде президента очень трудно на Банковой. Очень плохое помещение и вай-фай не работает - ищут варианты переезда . Так вот что, оказывается, главная проблема в работе - помещение.
Хтось пам´ятає коли Петро Порошенко вперше відвідав зону АТО? Якщо не помиляюсь, 15 жовтня 2016 року. Аж через два роки після того, як був обраний президентом, через два роки після початку бойових дій. ЧЕРЕЗ ДBА РОКИ !!! Ох, як тоді завивали осанни і дифирамби Бірюков, Донік, якийсь капітан Прайс та прочі мінстеці. Мовляв, який сміливий і відважний наш Петро Олексійович. Я навіть зберіг це ’історичне’ фото. Зверніть увагу, усі учасники цієї комічної фотосесії обезброєні. Петро Порошенко і його охорона боялися, щоб його, бува, хтось із своїх не пристрелив. До чого я веду? До того, що все пізнається у порівнянні. Новий президент прибув на передову ООС на сьомий день після інавгурації. Не через два роки, як Петро Порошенко! Приїхав без пафосу. За 400 метрів від ворожих позицій. Оглянув позиції військових у Станиці Луганській і Щасті, поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів, оглянув бліндажі, послухав командувача операції Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС.. По дорозі назад, до Києва обговорив становище на фронті з начальником Генштабу ЗСУ Русланом Хомчаком. Іще одна примітна деталь. У поїздку на передову президент не брав журналістів, аби не наражати їх на небезпеку. Осьтакий коротенький порівняльний огляд P.S. Ізюм 2014 року не пропонувати. Штаб АТО в Ізюмі, Харківської області - це не передова. З таким успіхом і Маріуполь можна назвати передовою. Це не 400 метрів до ворожих позицій, а 46 км. до Слов´янська.
ну бред же... причем непонятно на кого рассчитанный. но от Вас другого и не ждут.
А Вы пробовали проверять информацию перед тем, как вываливать сюда очередную кучу инфомусора? или не судьба?
Нас ждут новые лица в Верховной Раде (мало их в администрации Президента), такие как Юзик из Квартала-95 и другие актеры из сериала Слуга народа. профи до мозга костей идут спасать страну для дефолта..... Вот тогда точно заживем..... Да, Зеботы?
почему спасать? дефолт и доллар по 200 уже должен быть с месяц
не, за месяц наконец-то 73% усвоили, что у нас парламентско-президентская форма правления. И для полного счастья Коломойского нужны еще одни выборы - в ВР. Вот тогда и наступит кінець епохи бідності.
а почему это бред, интересно? Все правильно, умно и грамотно написано. И ссылка на страничку в ФБ на компетентного пользователя, который живет в Брюсселе и является адвизером в Европларламенте. Это вам не мнение какой то Метелицы или Ливневки с Грозовкой на КС:)))
потому что вначале поста сам автор не уверен, что пишет правду ’Хтось пам´ятає коли Петро Порошенко вперше відвідав зону АТО? Якщо не помиляюсь’
то ли помиляюсь, то ли не помиляюсь.... одним словом, не знаю точно...
читать автора не пробовали? и первая поездка в зону АТО была 20/06/2014 года. автор помиляеться.... но ему можно.... в начале поста он написал, что не знает.
\его компетентность для работы в Европарламенте никто под сомнение не ставит. Но это не значит, что он прав во всем на все сто.
Не прекрасно! Ще раз я роблю все можливе, щоб мої діти не рлзуміли російську. Тому обслуговування українською для мене принципова проблема, дуже важлива.
У цьому висловлюванні відображена вся сутність запеклих ’патріотів’! Цей ’патріотизм’ базується не на любові, а на ненависті! На зненавіснілому запереченні всього російського... ну так, адже головне ж Кремлю дулі давати! Таким ’патріотам’ ніяк не змиритись, з тим, що УкраЇна різна! Менталітет різний, мова різна, погляди різні, цінності різні! Їм дуже шкода, що не можна ніяк загнати всіх в одне стійло..щоб всі мукали однаково , і тільки , те, що дозволено... оце і є совок! Не демократія, а тоталітаризм...тільки вже не червоний/радянський, а другого кольору... а суть одна.. обмеження прав і свобод людини..Звинувачуючи всіх, хто думає інакше, у сепаратизмі, самі по суті такими є! Продовжують нагнітати ворожнечу між людьми... там, де її не було.. Я двумовна, і рада, що моя дитина володіє досконало і українською, і російською, і добре англійською...надіюсь, що і внуки теж так будуть.. Вчила їх слухати, незалежно від того російською чи українськлою, а ЩО людина говорить, яким духом рухається..що з неї виходить любов чи ненависть, правда чи брехня, щирість чи облуда...
І вам доброго дня. Але ж це не зовсім так в тому, що стосується Порошенка: в 2014 р. велись активні бойові дії, і в тих умовах я не впевнена, що відстань між ворожими позиціями становила 400 м. В цю тему раніше заглядали дівчата, яки виїхали з окупованих територій, вони можуть підтвердити або спростувати. І ще до початку бойових дій, коли захопили СБУ, він прилітав до Луганську, його ще не хотіли випускати в аеропорту, так само як в Севастополі, я пам´ятаю ті репортажі. Між іншим, в команді Зеленського під час передвиборчої кампанії неодноразово наголошували на тому, що ’Квартал’ давав концерти на передовій, згадуючи при цьому саме Маріуполь.
До речі, Зеленський дуже виділяється на фото і виглядає як типова мішень - сподіваюсь, це зроблено для постановки і насправді небезпеки для його життя немає.