Яичница с беконом• 20 мая 2019

Не любит внука или как вообще это понимать?

Есть у свекра дача.Мы иногда туда приезжаем с сыном .Там была песочница .Дед раньше ее делал для внучки своей второй жены.Сегодня приезжаем ,а песочницу разобрали .Спрашиваем ,а зачем?Где внук играться будет?(Внуку 2 года).Дед говорит что бабушка захотела там посадить цветы ,а внучке же как бы уже не надо ,она уже не играется в ней (8 лет).А про внука как бы не подумали.Если сыну нечем занятся то он начинает трогать дедушкины вещи и инструменты .Дед естественно злился .Вот и как к этому относится?
Русалка на ветвях• 20 мая 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это намек,что Вы со своим ребенком там лишние, их глаза будет радовать клумба с цветами,а не внук с лопаткой
на це не варто ображатись, мої власні батьки люблять мене і сестру, своїх внуків, дуже чекають, щоб ми приїхали. Але коли нарешті ми у них, особливо, якщо не на вихідні, а на декілька днів, то я бачу як їм важко терпіти шум, крики, безлад, який вчиняють діти. Важко їм, коли щось робиться не так як вони звикли і вони рахують дні і години, коли ми вже заберемся. Що казати, у моїх батьків була кішка, так маму зранку дратував звук, коли кішка вилизується. Коротше, хочеться їм тиші і спокою.

Капуста Маша• 20 мая 2019
Тетке нужна была песочница для внучки, она ее получила. А у вашего деда нет мозгов. Пусть ваш муж попросит папу восстановить песочницу
Ненька наша• 21 мая 2019
Ответ дляРусалка на ветвях
Ну не знаю, у мене дві племінниці і моїх двоє дітей буквално виросли в пісочниці на дачі моїх батьків. Ще є гойдалки на підшипниках батьки замовили, коли пліт робили металевий. Ще батут поставили великий. Не всі діти можуть просто спостерігати природу або ходити щодня в ліс годувати комарів з кліщами. У батьків теж участок засаджений, є невеликі смуги з травою, тобто побігати не особливо де є. Стосовно любить чи ні внуків в історії автора, то старість вона така. Мої не хотіли басейн ставити, бо травичка зіпсується. Ну і ладно, є інші розваги. А в сусідів теж немає пісочниці, внуки є 5 і 2 роки приходять до нас гратись, кожен робить під себе і не зобов´язаний підлаштовуватись під внуків, вони своїх дітей виростили і цього достатньо.
если вы не поняли, то мой комментарий именно к тому, что нужно организовывать досуг своих детей, а не скидывать их ковырять песок к родственникам
и на заметку, дети могут, если родителям конечно не лень с ними заниматься, ходить не только в лес, кормить клещей , как вы выразились, но и ходить в музеи, парки, на разные интересные занятия и мастер-классы
Русалка на ветвях• 21 мая 2019
Ответ дляНенька наша
Конкретно про дачу розмова, це в місті музеї і театри. Чим зайнятись дитині на дачі, якщо приїхали вже на два дні припустим разом з батьками. Обмежений простір, засаджений помідорами, огірками і іншими культурами. Грунтова дорога, по якій не можливо дитині до 8 років покататися на велосипеді, а на роликах чи самокаті впринципі не можливо їхати по такій дорозі. Чим зайняти дитину 8 годин. Малювати і робити пікніки швидко набридає. Пісочниця теж не панацея, але хоч якесь різноманіття. Інша справа, що на чужій дачі не покомандуєш. Можливо автор змогла б домовитись поставити малу пісочницю в таке місце, де власникам не буде заважати.
Пацаааааааан• 21 мая 2019
Ответ дляНенька наша
))) это надо уточнить цель поездаки на дачу, моя свекровь ждет нас с одной целью, скопать-прополоть-убрать, потому что ей тяжело, а продавать дачу или хотя бы часть засеять травой для нее ужас-ужас, она ’играеться’ в фермера, я прекрасно могу ребёнка развлекать, но я не могу полоть и ребенка разалекать, поэтому я сократила мои с ребенком приезды до минимума)))))мне эти дачи на фиг надо, я лучше на великих покатаюсь, но с старше же поколение обижаться как это при наличии дачи вы не ездите я не знаю что там у Автора, но отношения в семье дело тонкое.