Мамзелькин• 29 мая 2019

Дівчата, Львів, хто може допомогти?

Всім привіт, хороші люди рекомендували магазин взуття у Львові, ціни привабливі на Puma, Adidas, Reebok. Вул. Княгині Ольги 106, 2 чи 3, 4 поверх.
Я дуже хочу кросівки, може 2,3 пари) Хто готовий буде допомогти купити або можливо звязатись з магазином???
Дуже чекаю на співпрацю, готова, в межах розумного подякувати!
Вредняжка• 29 мая 2019
Там находится универмаг, внутри которого множество магазинов, какой именно магазин Вас интересует и модели кроссовок какие Фотки можно?

автор Мамзелькин • 29 мая 2019
Ответ дляВредняжка
Puma, Reebok, Adidas. Так, в даному універмазі, на 3, 4 поверсі. Знайома там купувала, але була проїздом. Два поверхи з взуттям, аутлети.
Зараз акція, виходить 1300грн одна пара.
Задача: прийти в магазин, сфотографувати чи відео зняти, я скажу які) Далі можливо магазин може відправити в інше місто, якщо ні, будемо домовлятись з вами
Лиса Патрикевна• 29 мая 2019
Ответ дляСиликоночка
Ничего там интересного нет, ездила пару раз, не выбрала ничего
Вредняжка• 30 мая 2019
Ответ дляСиликоночка
Откройтесь, мы напишем Вам в личку.
Какие Вам размеры нужны? мужские или женские?