Сегодня не целуюсь• 29 мая 2019
Кто из Запорожья подавал в суд по поводу прививок?
Нужен опытный юрист!
Повелитель интернета• 29 мая 2019
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Шах и мат, антипрививочники
живите в пещерах
Мат ? не обольщайтесь )) заплатили - запись о прививках написали и живем , как жили ...а Вы колитесь )
Ответ дляВсе возможно
Опоздали.
29 мая 2019, 17:40
Верховный Суд принял решение в пользу обязательной вакцинации
Постановление суда кассационной инстанции вступает в законную силу с момента его принятия, является окончательным и обжалованию не подлежит.
29 мая 2019, 17:40
Щодо повідомлень про те, що Верховний суд підтвердив законність недопуску нещепленої дітини у дитячий садок в м.Славута Хмельницької області.
Так, суд виніс таке рішення у конкретній справі, але:
1) Верховний суд у згаданому позові виступав як касаційна інстанція, яка розглядає касаційну скаргу позивачів на рішення апеляційного суду.
2) Апеляційний суд розглядав звернення відповідачів - дирекції дитячого садка, щодо відміни рішення суду першої інстанції, який задовольнив позов батьків дитини в повному обсязі.
3) Нагадаємо, що касаційна інстанція не розглядає справу по суті, а лише перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.
4) За думкою юристів, у веденні справи позивач припустився деяких помилок, які призвели до програшу у апеляційному суді в конкретному випадку.
5) Припущені помилки можуть і будуть виправлені у наступних позовах батьків на захист прав своїх дітей на освіту та вільний вибір щодо вакцинації.
6) Для інформації - у місті Житомирі наразі триває судовий процес в адміністративному суді, де батьки дітей вимагають відміни незаконних пунктів наказу департаменту освіти м.Житомира щодо заборони нещепленим дітям відвідувати заклади освіти.
Справа № 240/6426/19
Представником позивача виступає відомий адвокат-правозахисник Сергій Гула.
Наступне судове засідання відбудеться 5 червня о 10-30 у адміністративному суді м.Житомира.
7) Всім батькам, права чиїх дітей на освіту та вільний вибір щодо вакцинації зараз намагаються порушити, варто об´єднувати зусилля і відстоювати законні права дітей як у судовому порядку, так і звертатися до місцевої влади у випадку перевищення повноважень посадовцями, привертати увагу громадськості, ЗМІ, долучатися до всеукраїнського руху за вільний вибір щодо вакцинації.
Разом ми сила! Правда переможе!
Марафетчица• 29 мая 2019
Ответ дляПовелитель интернета
Лучше платить за медотвод от прививок.
Марафетчица• 29 мая 2019
Ответ дляСегодня не целуюсь
А есть контакты?
Сергей Гула, рекомендую:
Самый известный адвокат по прививочным вопросам.
Марафетчица• 29 мая 2019
Ответ дляСегодня не целуюсь
А есть контакты?
Вот как Сергей Гула комментирует решение суда, упомянутое в 1 сообщении.
Щодо рішення Верховного Суду по вакцинній справі № 682/1692/17 потрібно розуміти наступне:
1. Вбачаю помилковість самої касації, оскільки скаржники базувалися про дискримінаційність наявного законодавства - це очевидно був промах, а тому стратегія касації була помилкова, що призвело до несприятливого рішення суду;
2. При будь-якому недопуску до школи чи дитячого закладу ОБОВ´ЯЗКОВО потрібно скаржитися і в поліцію і подавати позов до суду.
3. Мотивами такого позову і скарги мають бути наступні підстави:
- чинне законодавство не передбачає порядок відсторонення дітей від навчального закладу, а посадові особи повинні діяти виключно в межах чинного законодавства;
- жодна посадова особа не наділена повноваженнями відсторонювати дітей від школи чи дитсадку - це перевищення повноважень, а отже злочин (поліція) та незаконна дія (для суду);
- право на вибір форми освіти належить БАТЬКАМ, а не адміністрації школи;
- не зарахування дитини - це однозначно є грубим порушення доступу дитини до освіти.
4. Якщо буде гарно виписана скарга до ЄСПЛ - є хороший шанс виграти.
Адвокат Сергій Гула.
Доставучая• 29 мая 2019
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А какие формы государственного дошкольного образования вы знаете, ну кроме сада?
А решением конституционного суда Украины от 2004 года предусмотрено получение дошкольного образования в том числе и в семье, причем это не право, а обязанность. Далее цитата ’сім´я
зобов´язана сприяти здобуттю дитиною освіти у дошкільних та інших
навчальних закладах або забезпечити дошкільну освіту в сім´ї
відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.’.
А дошкольное учереждение вправе устанавливать свои правила приема. Если семья не позаботилась о выполнении этих правил или по каким то причинам им не подходят правила приема в эти учереждения (состояние здоровья, религиозные принципы, семейные традиции и т.д.), то семья обязана обеспечить получение дошкольного образования в семье.
Доставучая• 29 мая 2019
Ответ дляПоддакиваю иногДА
С таким вопросом нужно обратиться в ГОРОНО или как оно там называется. Может подскажут что-то.
Ответ дляДоставучая
ДЕРЖАВНІ дошкільні заклади не можуть встановлювати свої правила прийому. Тільки виконувати закони і накази МОН, там чітко прописані умови зарахування.
ПРИВАТНІ дошкільні заклади можуть і свої правила придумати, але в рамках українського законодавства.
Доставучая• 29 мая 2019
Ответ для-Ань-
Ну вот согласно закона об профилактике инфекционных заболеваний или как он там, посещение дошкольных заведений запрещено если нет прививок. Далее - вопросы не к детскому саду, а мин. образования, для разработки альтернативных методов получения дошкольного образования детям, у которых по тем или иным причинам нет прививок.
Ответ дляДоставучая
Не обязательно. Конституцией и другими законами посещение разрешено.
Кроме того, детей без прививок и с медотводом без проблем принимают в садики. Почему больным детям с медотводом можно, а здоровым детям нельзя? И те и те без прививок.
А еще есть привитые дети у которых прививки ’не сработали’ (не выработались антитела).
Ответ дляДоставучая
Прививки и украинское законодательство:
Доставучая• 30 мая 2019
Ответ для-Ань-
А конституционный суд считает иначе