Мэри Попкинс• 03 июня 2019

Знавці дієт, підкажіть може знаєте

кілька років тому пробувала одну дієту і не можу її знайти(
можливо хтось її пам"ятає?
Треба терміново її згадати
Пам"ятаю що першого дня їла лише 1кг яблук і вода
пізніше був десь на сухофруктах, потім день на курячому м"ясі. Решта днів і їх послівовність не пам"ятаю((
Хто згадає, буду вдячна!

тільки інші не пишіть про пп і шкоду дієт. все знаю, просто треба згадати!)
пьЯНА• 03 июня 2019
Чого ви себе так не любите?
Добре,що забула

успокойте_Меня• 03 июня 2019
Зачем так себя мучить, ешьте салаты ,запеченую рыбку,курицу и не давится сухофруктами и бесполезными яблоками
побольшомусекретику• 03 июня 2019
cадитесь на средиземноморскую, это на сегодняшний день-эталон диеты!
ничевока• 03 июня 2019
а зачем? на таких диетах уходит мышечная масса, а жирочек и дряблое тело остаются.
вы ж наверное хотите тело подтянуть, а не просто скинуть определенное количество килограм и пофиг что при этом жир останется?