Де і які саме аудіокниги краще завантажити для вивчення англійської мови?
Цікавлять саме аудіокниги в яких будуть звучати слова та їх переклад
Щоб зручно було прослуховували до прикладу за кермом (через брак часу)
Дякую
Tolko-beauty• 10 июня 2019
Аудио книги начните с простых детских сказок,рассказов для малышей. Но лучше учить по сериалам и фильмам с субтитрами.