Вездевлазиющая• 18 июня 2019

Відшарування сітківки ока

Хто стикався? Як довго тривало лікування???
Якщо робили операцію, то який реабілітаційний період?
Светик-рассветик• 18 июня 2019
В 2016 году делали операцию 30.000грн. Реабилитация 6 мес.
Дежурняшная• 18 июня 2019
Делали лет 5 назад, в Киеве. Центр микрохирургии глаза. Мин 10 заняло. Лазеркоагуляция называется. ’Приклеили’, и домой пошла. Капли капать назначали с месяц. По цене недорого (было).
автор Вездевлазиющая • 18 июня 2019
Ответ дляСветик-рассветик
А яка причина відшарування, якщо не секрет. І на скільки добре ви зараз бачите?
Поторописька• 18 июня 2019
Ответ дляДежурняшная
+ там же так же )))
автор Вездевлазиющая • 18 июня 2019
А через, що відбулося відшарування???
автор Вездевлазиющая • 18 июня 2019
Ответ дляПоторописька
+ там же так же )))
А яка ціна?
Дежурняшная• 18 июня 2019
По ціні було не дуже дорого ( по сьогоднішніх мірках-десь тис 1,5-2 грн). Повторю: це було років 5 тому. Зір ніяк не змінився. Причини як такої не назвали ( припустили, що я різко підняла якийсь тяжкий вантаж напередодні, але я насправді нічого не підіймала: вранці встала з ліжка- перед очима ’боискавки’ і чорні крапкИ у великій кількості. До вечора- ще більше....) Я зверталась зразу в стаціонар ( бо було...1 січня:), там оглянули і зразу ж відправили на лазеркоагуляцію. Робили під місцевим наркозом: в око весь час на протязі процедури підкапували обезболюючі краплі). Можу дати тел.лікаря (якщо у вас підтверджений (або ж хоч ’під питанням’ діагноз офтальмолога)
Дежурняшная• 18 июня 2019
*недорого по сьогоднішніх мірках*. Тоді було до 2 тис ₴
автор Вездевлазиющая • 19 июня 2019
Ответ дляДежурняшная
Якщо можете дати номер, та адресу?
Дежурняшная• 19 июня 2019
0979373450 Шевченко Вадим. По адресу- это медгородок, кажется проспект Комарова. Вы позвоните врачу, он назначит и время, и адрес назовёт точный ( я не помню, там поликлиника и стационар недалёко одно от другого, но адреса разные). Проситесь чтобы в стационар подойти. Потому как если идти на приём в поликлинику- в регистратуре Вам назначат полное обследование глаз ( это и угол зрения, и на катаракту/глаукому, и измерят давление....Оно все неплохо, но везде очереди. Придёте утром- управитесь после обеда). Поэтому лучше сразу к нему. Он посмотрит и скажет. А там уже Вы будете решать. Отчество его кажется Александрович.
Дежурняшная• 20 июня 2019
0979373450 Шевченко Вадим. По адресу- это медгородок, кажется проспект Комарова. Вы позвоните врачу, он назначит и время, и адрес назовёт точный ( я не помню, там поликлиника и стационар недалёко одно от другого, но адреса разные). Проситесь чтобы в стационар подойти. Потому как если идти на приём в поликлинику- в регистратуре Вам назначат полное обследование глаз ( это и угол зрения, и на катаракту/глаукому, и измерят давление....Оно все неплохо, но везде очереди. Придёте утром- управитесь после обеда). Поэтому лучше сразу к нему. Он посмотрит и скажет. А там уже Вы будете решать. Отчество его кажется Александрович. Автор, отпишитесь, Вы были на приеме? Что сказал/посоветовал врач?
Светик-рассветик• 21 июня 2019
Ответ дляТепличная
Я піднімала важкі предмети. Лікар зказав що таке можливо від навантаження, яке спричинило тиск на очі на сітківку.
Светик-рассветик• 21 июня 2019
Ответ дляТепличная
Бачу 0.01 на те око що оперували. Мені не обіцяли зір. Та операція була потрібна щоб око ’не всохлося’
Светик-рассветик• 21 июня 2019
З´явились мушки і блискавка. Лазерна коагуляція була. А ще якесь нашарування на сітцівці. Пояснили що то від запалення. Я перехворіла ангіною. Ще від взриву... була легка контузія. Можливо це зпричино той розрив сітківки
Светик-рассветик• 21 июня 2019
Дорого 30 000 грн бо зрізали нашарування на сітцівці. А лазерна коагуляція 3-4 000 грн. Редим охороний. Не піднімати не тягати.