Почекуха• вчера в 21:48
Запломбували зуб. Дуже опухла щока
Вже як прийшла додому опухла щока. Написала лікарю, сказав так не має бути, випийте німесіл+супрастин. Годину тому випила, все одно опухла щока. Вже страшно лягати спати. Це така реакція на обезбол??
Ні канали, ні нерви не чіпали.
Форточка• вчера в 21:51
Ответ дляПочекуха
Заспокоїли
Я просто не знала, что надо было успокоить) тогда не переживайте, все будет хорошо, но на всякий случай, сохраните чеки
Мамкиня доця• вчера в 21:55
Ответ дляПочекуха
Заспокоїли
К доктору завтра подойдите, пусть посмотрит
Кручу хвости• вчера в 22:04
У мене так було,лікували потім канали під мікроскопом,антибіотики,я ще і вагітна була. А починалося з того що просто оновлювали пломбу.
Почекуха
• вчера в 22:19
Ответ дляпані Солоха
Могло статись запалення каналу. Він у вас не болить?
Трохи ниє челюсть як би
Почекуха
• вчера в 22:20
Ответ дляКручу хвости
Охо хо. На наступний день пішли? Набряк так і був?
Кручу хвости• вчера в 22:30
Ответ дляПочекуха
Так,пішла,промили,поставили ліки якісь і тимчасову пломбу,бо я відмовилась виривати,потім у іншого лікаря під мікроскопом робили і не за один раз.
Почекуха
• вчера в 22:31
Ответ дляКручу хвости
Ясно. Дякую