Дівчата,ПОТРІБНІ КНИГИ жанр "детективи".Може в когось є кому не потрібні?
Після смерті бабусі пройшло 5 років,а депресія діда так і не проходить...на вулицю не ходить,їсти практично і не їсть...Любить читати,каже що тільки книга його спасає((Вже перечитав все що тільки можна,пенсія 800 грн. купити немає можливості...Виручіть будьласка,з рідних в нього тільки я (внучка) і маленький правнук.Ще є син...але він далеко живе і приїжджає раз в 1-2 роки
я могу Вам свой cd плеер подарить, Вы запишите на диски ему книжки (я могу подсказать, как это сделать) + наушники удобные и дедушка будет в восторге, глаза не будут болеть. А может ему Акунина почитать? Я вот лично в восторге от него, сама и слушаю, и читаю, супер просто. А плеер лежит без дела. А может у девочек есть и мп3 ненужный и кто-то подарит?
Ответ дляavlasyuk
Электронная (чтобы читать) штука дорогая, я про аудиокниги, начитанные актерами, как раньше сказки детские на пластинках были. Проигрывать файлы можно телефоном. Хотя не всем нравится ’слушать’ книги, но зато так их можно получит сотни.
Дякую за ідейку))треба з ним про це поговорити)
Ответ дляХомяк с пастой
о гляньте може мої підійдуть https://www.kidstaff.com.ua/tema-7327754.html
ПО Ваших фото №3,4,5,7 і 8 підійшли би))Скільки це б коштувало?
Ответ дляikudria
Ой це би було дуже-дуже добре))При чому в нього ліве око вже практично не баче((Багато років тому (15 приблизно) в нього була операція на нього,а зараз там почав падати зір(((Я думаю такий варіант вивчення книг був би ідеальним))
Може я вам хоть щось в дар перешлю?Який у вас розмір одягу?
Хомяк с пастой• 29 октября 2013
Ответ дляАнастасія Горбачевська
ні скільки,тільки пересилка Ваша)напишіть в ЛС
Ответ дляХомяк с пастой
Дякую)зніміть анонім будь-ласка бо не знаю куди написати)
Ответ дляАнастасія Горбачевська
та нічого не потрібно, я правда буду рада допомогти)) напишіть мені адресу для Нової Пошти, я до кінця тижня відішлю)))
Подтяжка• 30 октября 2013
Прочитала пост, и своего дедушку вспомнила... Он так же взапой читал. В библиотеке на недельку брал по 2 толстых книги.) Только он про войну читал все... Да, то поколение умело и любило читать. Дй Бог здоровья Вашему дедушке...
Ответ дляПодтяжка
Дякуємо))