СережкинаЯ• 20 июня 2019

22-річний хлопець зізнався, що задушив 11-річну Дарію, а одяг спалив

Затриманий за підозрою у вбивстві 11-річної Дарії Лук´яненко житель Іванівки Одеської області зізнався у скоєному.

Про це повідомив заступник глави Нацполіціі В´ячеслав Аброськін, пише "Думская".

За його словами, 22-річний Микола Т. ніде не вчиться і не працює, вів замкнутий спосіб життя, багато часу проводив за комп´ютером. Його батьки працюють на ринку.

Хлопець розповів, що затягнув дівчинку в будинок потерпілої, задушив її, після чого роздягнув і кинув тіло у вигрібну яму.
Железобетон• 20 июня 2019
нафига тащить это сюда.уже 100 тем.

Железобетон• 20 июня 2019
автор,такое чувство,что вы смакуете чужое горе.
МинерАлочка• 20 июня 2019
и шо? что нового вы поведали?
ПесиКот• 20 июня 2019
ну девочки, есть тема единая.
Я мама и сердце разрывается, или вы получаете наслаждение от этого текста?
ПесиКот• 20 июня 2019
мама - в смысле у меня свои детки.. И не могу такое читать
ничевока• 20 июня 2019
да, ужасно, тоже хожу сама не своя.
Ясамаякрасивая)• 20 июня 2019
Ответ дляПесиКот
ну девочки, есть тема единая.
где там единая? я не автор и я не смакую. вчера сама плакала - так жаль девочку. хочу посмотреть в морду (на фото) этому ублюдку и проклясть , чтоб подыхал мучительной смертью. простите...

Анка-пулемётчица• 20 июня 2019
виновато правительство . Нет бесплатной психологической помощи. В бесплатных центрах можно придти не более 3-х раз, потом косо смотрят