волосатое стекло• 05 июля 2019
Нарощування вій. Відрадний. де?
Чи можливо наростити вії 2d за 300 грн?
Чому всі хочуть 400-500 грн.я здивована місцевим цінам....
Порадьте майстра будьласка.
Томатико• 05 июля 2019
пару месяцев назад делала за 350, но в связи с тем что цены на материалы растут соответственно и мастер мой цену подняла, теперь плачу 400
волосатое стекло
• 05 июля 2019
Ответ дляРесничный червь
Потому что кропотливое это дело ресницы наращивать.
Звичайна справа. Кожен майстер своєї справи, і має набиту руку.
Я з іншого міста.
Роками нарощувала вії. Роботи шикарні, але ніхто не просив по 500 грн. Це навіть не в салоні, де потрібно частину оплатити за оренду.
Я розумію ,що хочеться одразу багато заробити, але ж є якась межа.
Я з іншого міста.
волосатое стекло
• 05 июля 2019
Ответ дляТоматико
Я вже промоніторила вії в салонах, звичайний маркет з китаю.нічого там не росте.
Мудробаба• 05 июля 2019
Я делаю 2д за 450, как раз вчера сделала на дому ) Цена такая потому что хорошие материалы , вы знаете сколько стоит в салоне ?
волосатое стекло
• 05 июля 2019
Ответ дляМудробаба
Так))))
Тому і створила тут темку.
Бо шокована.
Тому і створила тут темку.
Бо шокована.
Мудробаба• 05 июля 2019
Ответ дляТрусиковед
Так))))
Тому і створила тут темку.
Бо шокована.
Тому і створила тут темку.
Бо шокована.
Я когда то хотела сделать дешевле аж на 150 грн , просто ужас был , сделали хорошо но потом ресницы склеились , глаза красные и осталась без своих ресниц .Урок мне на всю жизнь )
Творю чудеса• 05 июля 2019
Ответ дляЛюбительница
неужели их ещё кто-то наращивает?!?!?
эмм.. почему нет?
волосатое стекло
• 05 июля 2019
Ответ дляЛюбительница
неужели их ещё кто-то наращивает?!?!?
Так, я))))
Нарощені вії- це не обов´язково рухаючі віники
волосатое стекло
• 05 июля 2019
Ответ дляМудробаба
Я цього не знала.
У мене завжди були чудові майстри.