Потрібний гінеколог в місті Києві який розуміється в гормональних порушеннях. Мені 37 діагноз-синдром передчасного виснаження яєчників.Міома ,видаляла поліп після чого була встановлена вмс Мірена.Гінеколог каже що потрібно видаляти мірену і пити гормони.Ендокринолог рекомендує цього неробити бо знов будуть рости поліпи.В мене АИТ -вузли.Зробила денситометрію остеопороза немає.Вітамін Д -8,4.Шукаю лікаря який грамотно назначить лікування.Можливо ще потрібні якісь додаткові аналізи.
ФСГ-99 ЛГ-55 естрадіол 9.85.Антимюллеров гормон 0,01.Тестостерон в нормі.
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
хіба можливо старість вилікувати?
Вилікувати неможна але гормонами підтримати можна
Ответ дляinna5577
Автор, судя по тому, как вас обследовали, вами занимаются хорошие врачи, прислушайтесь к ним
По теме- Заместительная терапия, я бы с климактоплана начала
Я так і хочу спочатку спробувати щось більш натуральніше,тим більше я себе почуваю нетак вже і погано.